reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

a ja zupelnie na prezent nie mam pojecia. Chcialabym cos, co nie bedzie tylko zwykla zabawka, tylko bedzie chlopcow uczylo czegos, poznawalo z nimi swiat itp. I tak sobie szukam, szukam i znalezc nie moge.
 
reklama
chyba bede musiala czescien na allegro zagladac, jesli mozna tam takie cudna znalezc!:tak: dzisiaj, przyznam sie szczerze byl...moj pierwszy raz:-D ale z tych linkow, ktore mi podalas mam juz wlasciwie prezenty dla chlopakow, musze tylko mezulkowi pokazac.
MUZYCZNY OCEAN - LITTLE TIKES - WYSYŁKA GRATIS! (272224694) - Aukcje internetowe Allegro
i
SIMBA BABY 4 w 1 CZARODZIEJSKA FORMUŁKA -SS (271040387) - Aukcje internetowe Allegro

i cos dla dziadkow : Tiny Love ŚWIAT ODKRYĆ + TELEFON GRATIS Gwaran. (273295034) - Aukcje internetowe Allegro

bede musila w najblizszym czasie pobuszowac troszke na allegro, bo chcielismy zrobic liste prezentow, zeby sie nie powtarzaly i rzeczywiscie cos maluchom daly. A to juz chyba najwyzsza pora, juz jutro grudzien!
 
my kupiliśmy wczoraj Mai na Mikołaja garnuszek na klocuszek ale musiałam go schować (mąż prosił) żeby miała prezent choć kusi mnie żeby dac wcześniej:) i kupic coś innego ale mąż głowe mi urwie ;)
 
kupiliśmy tez garnuszek na ... synkowi męża brata bo ma 5 miesięcy to jak znalazł na gwiazdke i nie bedzie sie nikt krzywo patrzył ze Maja ma od nas garnek a Gucio coś innego traktujemy dzieci w tym wieku tak samo:-D
 
dostalam dzisiaj reklame z realu i wypatrzylam dwa prezenty gwiazdkowe z tych, ktore chcielismy zamowic na allegro. ciesze sie strasznie, bo nie bede miala problemow z zamawianiem i wysylka za granice. W poniedzalek mam zamiar mezulka na zakupy wyciagnac:)
 
reklama
Do góry