reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

a czym sie zajmuje, co lubi, co go pasjonuje?

a jak ma poczucie humoru to może mu kup koszulę nocną ze szlafmyca są takie na allegro :tak:

Poczucie humoru owszem ma ale śpi nago, więc by to leżało w szafie.

Z nim to jest ciężko właśnie, bo jego jedyna pasja to giełda papierów wartościowych :baffled:
 
reklama
sprobuje mojemu mezowi kupic cos do ubrania, choc to pewnie bedzie bardzo trudne. ale niestety nic nie przychodzi mi do glowy oprocz swetra - widzialam fajny :-) No a rozmiar najwiekszy z mozliwych oczywiscie :-D

Mami chyba bardzo by sie podobal bon do EMPIKu choc to taki malo widowiskowy prezent...
 
przyszły kalendarze :-)
Jestem zadowolona :tak::-D

no to dobrze że jestes zadowolona :-) ja w sumie też coraz bardziej skłaniam sie do kupna dla moich rodziców takiego kalendarza, ale juz jeden prezent im kupiłam: kamerkę internetową i słuchawki :-D A mężowi portfel ;-)
 
o kurcze - dzieki za podpowiedz Marti :-)
moj maz ma juz zniszczony portfel wiec prezent dla niego wlasnie juz mam :-)
 
Aletko długo czekałaś na kalendarze? bo ja w Anglii jestem i też chce zamowic ale nie wiem czy dadzą rade od 20 do 24 je zrobić i przysłać?
 
Ja kupiłam wczoraj facetowi na Mikołajki łapcie, komplet witamin i minerałow dla sportowców.;-)
 
reklama
Do góry