reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

reklama
Mysz racaj :D raz pod choinke dostałam "Anie z Zielonego Wzgórza" na kasetach ...całe słuchowisko ....brat miał mnie dość :D nie dość, że jego kasprzaka eksloatowałam ponad miare to jeszcze w kółko wieczorem przed senm leciała Ania <lol>
Ja kupiłam praktyczne prezenty dla swojej Mamy i męża :-D Mama bardzo chciała młynki do soli i pieprzu takie, żeby na stół można było bez wstydu postawić :-) i dorwałam w tym roku w tesco za 25 zł. Mężowi kupiłam Maszynke Fusion :-D w sumie dla śmiechu :-D bo jak dla mnie te wibracje mogą tylko przeszkadzać w goleniu. Brat i bratowa kupili "nowe" auto a ich corka (1,5 roku) juz raz im zrobiła niespodzianke i tapicerka do prania Więc dostana pokrowce :-)
Nad resztą bede musiała pomyśleć :D Być może też kalendarze :) hihi
 
Byłam w E.Leclercu i kupiłam:
- mini kasetki (takie niby torbo-kufry i skrzyneczki), fajne, dobrze zrobione, do srodka powkładam misie, aniołki itp i mam na prezenty :-D. Dla świerzych rodziców wśród bliskich chciałam włożyć do srodka bąbki buciczki dziecięce, w tamtym roku takie widziałam, ale w tym jakoś nie ma :-(. Cena od 5,50 do 7 zł.
- podwójne zestawy filiżanek ze spodeczkami, w pudełku, malowane w całkiem fajny wzorek, z łyżeczkami (mam dla par :-D). Cena 15 zł :-)

A z książki kucharskiej musze zrezygnować, już wiem, że nie mam szans czasowo się wyrobić :-/.
 
Jezu - a ja jeszcze nic dla nikogo nie mam (oprocz Jasia), no i zadnych pomyslow tez nie mam... :szok::szok::szok::szok::szok:


Ja tez nie mam:-(, i nie wiem co kupić:szok:, poprosiłam o napisanie listów do Mikołaja, bo przez przeprowadzke nie mam też czasu na szukanie fajnych prezentów.:-(
 
Żaniu , a co babcia lubi?
może jakąs muzyczke swingujaca z jej lat młodosci??
babcia lubi słuchać radia albo oglądać np"mode na ...", myślałam że może kupie jej ładna ciepłą chustke pod szyje bo babcia nie nosi szalika co myslicie?

a kuzynki córa chce od Mikołaja pieska pluszowego albo miki więc mam juz prezent wymyślony, kuzynki synek żelaźniaka cyt"może być autko żelaźniak, kolor- jakiś wielkość no taki wiesz ciocia" no i wszystko jasne ciocia wie:) tzn Mikołaj heheh
Męża siostra marzy o perfumach od świetego wiec je dostanie, mąż chce książke stachury tylko tytułu nie znam a i kupie mu tom toma nawigację, pewnie ja jej czesciej bede uzywała ale co tam, teściowa tależyki i filżanki, tylko nie wiem co teściowi? Moja mama poprosiła Mikołaja o spodnie sztruksy big stara , wiec mniej wiecej wiem już co komu tylko jeszcze nie wiem Piotrka bratu i jego zonie i malutkiemu ich ale mały dostanie na pewno jakąś zabawkę.Pytałam sie jaką by chciali to powiedzieli aby była grająca:-D
 
Aletka my tez podczepimy sie pod kalendarze dzis zrobilismy sesje zdjeciowa z dziadkiem Wojtka (dodam ze pierwszy raz odwazył sie wziasc małego na rece-strasznie sztywno siedział oczywiscie dziadek:-D) i był strasznie ciekawy po co nam ich zdjecie razem
 
reklama
tez tak mówilam ale dziadek był strasznie ciekawy jaka pamiatka ze musiał brac Wojtka na reze do zdjecia. Dodam ze starszych wnuczków brał dopiero po skonczeniu roczku
 
Do góry