reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Dziewczynki, my też już po usg:happy: Kamień z serca mi spadł, bo byliśmy w sumie sprawdzić co z tą torbielką w główce. No i na szczęście to paskudztwo się wchłonęło i nie ma po niej śladu:-), nasza królewna jest zdrowiutka i wszystko jest w normie. Waży 1059g i w ogóle wszystko jak trzeba, więc radość u nas ogromna:rofl2::laugh2::tak:

Emilia super, że u Was też wszystko w porządku:tak:
 
Jakusia faktycznie dziwne to przybieranie, niech lepiej lekarze wszystko sprawdzą...

flamandka przecudne zdjęcie...naprawdę....

Magdaz uk ja po porodzie dopiero zaczęłam ostro tyć przez prolaktynę, byłam mega napuchnięta...

Emilia kto wie, może już zostanie główką w dół, mój pierwszy synuś w 28tc obrócił się i tak już kluseczek został do porodu:)

Malinka wspaniałe wieści, naprawdę, cudnie to czytać, teraz na wizycie w sobotę i my sprawdzimy co z naszą torbielką....
 
Emilia super że na wizycie dobrze, z tym obracaniem się dzidzi to pewnie jeszcze może kilka razy pozycje zmienić:-) ciekawa jestem jak moje się układa bo raz czuje kopniaki w zołądek a raz w pęcherz:sorry:
Malinka no to super że się wchłoneło!! super wieści:-)
Magda a ty jutro usg masz? bo tak mi sie na liście rzuciło w oczy:)

powodzenia na jutrzejszych wizytkach:-)
 
reklama
Do góry