reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
flamandka ja pamiętam jak ja byłam robić i Pani pielęgniarka dała mi trochę soku z cytryny do rozpuszczonej glukozy. To też taka wiadomość dla dziewczyn które będą robić cukier podobno trochę zabija smak:-) Ja wypiłam i nic mi się nie działo. Wiem, że niektóre to nawet wymiotami reagują a to grozi powtórzeniem badania:-(
 
Czyli na Wasze oko mam ok wyniki? :D

Ja dodałam pół cytryny do glukozy. Spróbowałam najpierw bez... ale było łee... i pani mi pozwoliła wcisnąć. I z cytryną mi smakowało :)
A i mam koleżankę, która wymiotowała po tym. Wtedy badanie nie ważne...
 
wczoraj miałam wizyte...wyniki sa ok..glukoza, mocz krew wszystko super:) Helenka ma juz 1650g:) Miałam pierwsze ktg i była śmieszna walka...bo malutka uciekała cały czas ...kopała przemieszczała się i nic nie można była zapisać:) leżałam godzine...i sie udało :) wstępnie mam przewidziany termin cesarki na 17.12 ...czyli jeszcze bardziej robie sie grudniowa, ale o tak czytam tylko ten watek ...pozdrawiam was wszystkie kobitki i zycze rownie szczesliwych wiadomosci:)

prosze o dopisanie wizyty kolejnej - 14.11-godz.14
 
Cześć dziewczynki
happy8se.gif



Ja już po wizycie. Ogólnie wszystko dobrze. Marcelek już waży 1370g a wielkością odpowiada 29 tc. Serduszko pięknie bije, wszystkie narządy ok,wód płodowych ile trzeba, przepływy ok, także zuch chłopak
biggrin.gif


Co do rozejścia, to mniej różowo. Już jest 14,1 mm
baffled5wh.gif
Oczywiście kolejne kazanie i nakaz odpoczynku. Inne parametry wagowo-ciśnieniowe moje bardzo dobre. Tyle o nas.

Ada miałam dziś usg, bo ja cukrzycowa, więc robią częściej, tyle że fotek nie dają.

Columbina
wyniki masz dobre, więc nic się nie martw.

Martinek
super, że wszystko dobrze! Oby tak dalej:-)


Ciekawa jestem ilu z nas termin się przesunie na grudzień i ile faktycznie urodzi w tym grudniu?:happy2:
 
Magda_z_uk super, że z Marcelkiem wszystko dobrze ;-) i jaki już duży chłopak ;-)
U was może przesunąć się na grudnia, a u mnie na luty, bo termin 29stycznia :-D

martinek może urodzisz w Biłki urodzinki, czyli: 18 grudnia :tak:
 
Gratuluję udanych wizyt. Maluszki ładnie rosną :-)
Magda_z_uk leniu**** jak najwięcej.
Biłkabdg ja mam termin na 25 stycznia, więc też nie wiadomo czy nie będzie to luty ;)
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt :)

Magda to duzo ci sie rozeszlo, ja chyba jak maz wroci pojde do lekarza i bede chciala zeby mi USG zrobili na moje rozejscie bo mnie to coraz bardziej boli i czasem mi sie wydaje ze miednica mi sie rozpadnie na kawalki jak chodze, w nocy spac sie nie da..
 
Do góry