reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Medluje się po prenatalnych, wg usg wszystko super, dzidziuś w tydzień urósł 2.30 cm 🤷‍♀️ czyli mamy 7.60 cm.. oszywiscie w trakcie leciałam na kawę, bo nie chciał współpracować, i na 90 % będzie mały Jaś 😀😀 apropo dodatkowych badań, nie robię żadnej PAPP-y, wystarczy mi usg, bijące serduszko i wszystkie parametry w normie, nie chce przechodzić przez stres, trzymam ogromnie kciuki aby wszystkie wątpliwe wyniki okazały się tylko niepotrzebnym stresem, na pewno tak będzie!!!! ❤
Gratulacje!
 
A czemu nie chce Cię leczyć i czemu przymusowo? Z tego co się orientuję możesz w każdej chwili z tego zrezygnować
No właśnie też się nad tym zastanawiam😒 czemu nie chce leczyć ?
Mi jeden lekarz odmówił leczenia i kazał przyjść jak dostanę rozwód kościelny 😂 bo stwierdził że nie mogę zajść w ciążę gdyż nie mam rozwodu kościelnego a z obecnym mężem mam tylko ślub cywilny😂 po prostu wyprosil nas z gabinetu dla mnie to w tedy był szok przeplakalam parę dni nie mogąc zrozumieć jak lekarz może tak traktować ludzi i co ma piernik do wiatraka
Teraz się z tego śmieje ślę w tedy nie było mi wesolo
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a myslalyscie juz nad wozkami? Mi sie bardzo podoba Cybex Priam.
Ja już mam trafiła się okazja na fajny wózek fakt że używany ale dla mnie nie ma to znaczenia
W neutralnych kolorach wiedz leży spakowany i czeka wrzucę kiedyś fotkę pod koniec lata jak będę prać tapicerkę 😉
 
No właśnie też się nad tym zastanawiam😒 czemu nie chce leczyć ?
Mi jeden lekarz odmówił leczenia i kazał przyjść jak dostanę rozwód kościelny 😂 bo stwierdził że nie mogę zajść w ciążę gdyż nie mam rozwodu kościelnego a żyje a z obecnym mężem mam tylko rozwód kościelny 😂 po prostu wyprosil nas z gabinetu dla mnie to w tedy był szok przeplakalam parę dni nie mogąc zrozumieć jak lekarz może tak traktować ludzi i co ma piernik do wiatraka
Teraz się z tego śmieje ślę w tedy nie było mi wesolo
Matko 😱 ja nie wierzę, że są tacy ludzie...
 
Ja już mam trafiła się okazja na fajny wózek fakt że używany ale dla mnie nie ma to znaczenia
W neutralnych kolorach wiedz leży spakowany i czeka wrzucę kiedyś fotkę pod koniec lata jak będę prać tapicerkę 😉
Gdyby mi sie trafiło to czemu nie;) Póki co marzęo nowym:) Bo być może bedzie 3:)
 
Dzień dobry wszystkim, życzę wam miłego dnia ❤
A czy któraś z was może orientuje się czy badania prenatalne po jednym poronieniu powinny być za darmo?
Ostatnio tak mi napisała koleżanka a mój lekarz nic na ten temat mi nie mówił.
Z tego co się orientuje to jeśli nie ma chorób współistniejących to nie.
 
reklama
No właśnie też się nad tym zastanawiam😒 czemu nie chce leczyć ?
Mi jeden lekarz odmówił leczenia i kazał przyjść jak dostanę rozwód kościelny 😂 bo stwierdził że nie mogę zajść w ciążę gdyż nie mam rozwodu kościelnego a żyje a z obecnym mężem mam tylko rozwód kościelny 😂 po prostu wyprosil nas z gabinetu dla mnie to w tedy był szok przeplakalam parę dni nie mogąc zrozumieć jak lekarz może tak traktować ludzi i co ma piernik do wiatraka
Teraz się z tego śmieje ślę w tedy nie było mi wesolo
Brzmi jak żart 😱 na jakim my świecie żyjemy mam nadzieję, że to wyjątkowy przypadek trafić na takiego lekarza😱
 
Do góry