reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Brzmi jak żart 😱 na jakim my świecie żyjemy mam nadzieję, że to wyjątkowy przypadek trafić na takiego lekarza😱
No tak historia przytrafiła mi się parę lat temu w Kielcach trochę źle tam w poście mi się napisało więc prostuje
Kazał nam przyjęć jak dostanę rozwód kościelny gdyż z obecnym mężem mam tylko ślub cywilny
Więc zobaczcie jak na niektóre kliniki ma wpływ Kościół to była klinika z naprotechnologia czy coś takiego już nie pamiętam dokładnie
Zaraz poprawię
 
reklama
Nasze dzieci za 6 lat haha
 

Załączniki

  • Screenshot_20200703-123603.png
    Screenshot_20200703-123603.png
    238,3 KB · Wyświetleń: 73
No właśnie też się nad tym zastanawiam😒 czemu nie chce leczyć ?
Mi jeden lekarz odmówił leczenia i kazał przyjść jak dostanę rozwód kościelny 😂 bo stwierdził że nie mogę zajść w ciążę gdyż nie mam rozwodu kościelnego a z obecnym mężem mam tylko ślub cywilny😂 po prostu wyprosil nas z gabinetu dla mnie to w tedy był szok przeplakalam parę dni nie mogąc zrozumieć jak lekarz może tak traktować ludzi i co ma piernik do wiatraka
Teraz się z tego śmieje ślę w tedy nie było mi wesolo
Serio? Mieszkasz pewnie w małym mieście gdzie wszyscy się znają?
Co go w ogóle to obchodzi. ;/
 
reklama
Pewnie dlatego dostałaś skierowanie prywatnie chyba tak nie dają nawet nie wiem czy wszyscy maga dać skierowanie na nfz jak przyjmują prywatnie
Z tego co ja ogarniam to prywatnie w ogóle nie mogą dawać na NFZ skierowan [emoji848] chyba że oprócz tego czasem mają podpisana umowę z NFZ i po prostu na boku idą pacjentkom na rękę
 
Do góry