reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny...
Mam wyniki moich badan.Sa beznadziejne :(
Tsh z 4,74 spadlo na 0,137
Anty tpo zawsze powyzej stowy,teraz nagle 40..
I krzywa cukrowa :((((
Totalnie spierdolony wynik
90-70-83
:(
Na tarczycy jak masz leki to tylko chyba za duża dawka.
A krzywą ulala... prawie hipoglikemia reaktywna wychodzi, nie mdlałaś tam?
 
reklama
Tak,ethyrox 175,bo wywalilo bardzo szybko na 4,74.
Napisalam do ginekolog,bo przeciez super extra tele-porada na nfz u endo bedzie miec miejsce dopiero za 12 dni.Odpisala mi pani doktor,zeby zmniejszyc do 150.
To spokojnie zmniejszenie dawki napewno pomoże. Ja ogólnie zawsze wyniki tarczycowe mam w normie a po 2giej ciąży zrobiłam kontrolnie to miałam Tsh 0.002 nie wiem czy to jakaś pomyłka była czy jakieś zapalenie ale potem wszystko samo wróciło do normy
 
Dobra a teraz o mojej wizycie.
Było małe opóźnienie, ale bez tragedii. Mąż nie mógł ze mną wejść, ale była opcja zakupu pendrive i wtedy nagrywano wszystko co działo się na wizycie. Oczywiście skorzystałam, bo będzie na pamiątkę a 19zł to nie majątek.
Sam doktor super, bardzo miły i rzeczowy facet. Przez całe badanie mówił, co oglądamy i w sumie to tyle gadał, że ja nie wszystko pamiętam. Dobrze, że dostałam kartkę ze wszystkim. :cool2: A i miałam swój monitor do oglądania. 😍
Ogólnie wszystko ok, żadnych anomalii, nóżki rączki są i inne ważne sprawy też. Nie będę sie rozpisywać, bo dużo tego.
Zmierzono 67 mm i dr stwierdził, że to 13 tydzień, ciąża starsza o 3 dni, ale powiedział, że nie będzie mi podawał nowego terminu, bo to bez sensu, bo wszystko jeszcze może się zmienić.

I uwaga, powiedział, że nie daje mi 100% pewności i jeszcze może się okazać na tak wczesnym etapie, że się myli, ale prawdopodobnie jest to dziewczyna. :eek: No i d**a a ja już Julianem dziecie nazwałam. Przyznam, że trochę mnie to zasmuciło, bo zawsze marzyłam o synu no, ale najważniejsze, żeby było zdrowe.

Pappa też zrobiona, za 2 tygodnie będą wyniki.
Kasiu gratuluję udanej wizyty czy to oznacza że teraz będziesz mówiła Julia ? :)
 
a z tych mniej przyjemnych rzeczy chyba mam zapalenie pęcherza (pierwszy raz w życiu), nawet nie dam rady pójść zrobić badania moczu bo sikam po kropelce [emoji3064]
I od rana odczuwam mocne kłucie w lewym boku, nie wiem czy to od tego pęcherza czy co to oznacza, któraś też tak miała?
umówiłam się na telekonsultacje do jakiegoś ginekologa, bo niestety mój w piątki nie przyjmuje, a tak się kiepsko czuje, że nie mam siły iść na wizytę
Kochana miałam to samo w tamtym tygodniu bodajże
ból przy próbie siku nie do zniesienia i mi do tego jeszcze pojawiła się krew w moczu wiedz bardzo się przestraszyłam jakoś przetrwałam nic i rano do szpitala bo akurat dyżur miał mój lekarz zbadał wpisał leki i do domu 😉
 
Nie pocieszę Cię, niestety w ciąży wyniki TSH wariują, dlatego badamy ją raz w mcu. Ale nie martw się, grunt to szybka reakcja z Twojej strony i zmiana dawki. 😉
 
A co do krzywej to nawet nie wiem jakie są normy... A nie najadlas się dzień przed czegoś słodkiego?
Problem w tym,ze po wypiciu glukozy cukier sie podwyzsza,a pozniej spada,a tu wlasciwie spadl i lekko potem wzrosl bezsensownie...nie odpisala mi nic lekarka na ten wynik,pewnie nie ma czasu,a ja sie bede teraz martwic 10 dni ;(
 
reklama
Do góry