reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dobra a teraz o mojej wizycie.
Było małe opóźnienie, ale bez tragedii. Mąż nie mógł ze mną wejść, ale była opcja zakupu pendrive i wtedy nagrywano wszystko co działo się na wizycie. Oczywiście skorzystałam, bo będzie na pamiątkę a 19zł to nie majątek.
Sam doktor super, bardzo miły i rzeczowy facet. Przez całe badanie mówił, co oglądamy i w sumie to tyle gadał, że ja nie wszystko pamiętam. Dobrze, że dostałam kartkę ze wszystkim. :cool2: A i miałam swój monitor do oglądania. 😍
Ogólnie wszystko ok, żadnych anomalii, nóżki rączki są i inne ważne sprawy też. Nie będę sie rozpisywać, bo dużo tego.
Zmierzono 67 mm i dr stwierdził, że to 13 tydzień, ciąża starsza o 3 dni, ale powiedział, że nie będzie mi podawał nowego terminu, bo to bez sensu, bo wszystko jeszcze może się zmienić.

I uwaga, powiedział, że nie daje mi 100% pewności i jeszcze może się okazać na tak wczesnym etapie, że się myli, ale prawdopodobnie jest to dziewczyna. :eek: No i d**a a ja już Julianem dziecie nazwałam. Przyznam, że trochę mnie to zasmuciło, bo zawsze marzyłam o synu no, ale najważniejsze, żeby było zdrowe.

Pappa też zrobiona, za 2 tygodnie będą wyniki.
Gratulacje! Fajnie, że masz nagranie będzie piekna pamiątka! A z tymi terminami to pamiętam, że położna mi mowila że najbardziej wiarygodne są te z początku ciąży, u mnie się sprawdziło.
 
reklama
Cześć dziewczyny😊 Widzę, że dużo przybyło nowych osóbek, niektóre niestety odeszły 😔 Pamiętam, że udzielałam się na samym początku, później zostawiłam na kilka tygodni całkowicie forum, więc warto byłoby się znowu przedstawić 😊
Jestem w 11tyg+4 dni
3 lipca mam prenatalne na 13:30
A termin na 11 stycznia jeśli nic się nie zmieni😊

Szczerze mówiąc, to chciałam się dopiero odezwać, jak będzie już prywatna grupa zrobiona, bo nie czuje się zbyt komfortowo wiedząc, że to publiczny wątek i każdy może przeczytać 🙊

W tym roku kończę dopiero 20 lat, więc czuje się tutaj troszkę jak bobas 😂 Ale mam nadzieje, że mimo wszystko przyjmiecie mnie do swojego grona🙊
Hejka ! Ostatnio się zastanawiałam co u Ciebie słychać:)))
Fajnie że się odezwałaś 😊😊
 
Kurczę starsznie duża dawka tego euthyroxu ...ja mialam wynik 3.62 i dostałam 25 i po 2.5tyg mam 1.55
Ale ja choruje od 10 lat i w momencie zajscia bylam juz na 125.Zwiekszylam na 150 pod okiem lekarki w momencie gdy po dodatnim tescie bylo 2,85-nic to nie dalo,w tydzien wywalilo na 4,74.Wiec kazdy lekarz zwiekszylby jeszcze.Jest to rozchwiane jak szlag.
 
reklama
Dziewczyny przepraszam że nie odzywałam się od poniedziałku, ale nie byłam w stanie wejść na to forum.... Czekałam aż do wczoraj z nadzieją, że plamienia ustąpią, ale niestety, wczorajszy wynik bety (spadła o 1 tysiąc) i dzisiejsze USG rozwiało wszelkie wątpliwości... z drugiej strony już chyba wolę taka smutna prawdę nic tę niepewność... Ten tydzień był okropny, bałam się nawet do WC chodzić... Rozwój dzieciątka zatrzymał się na wczesnym etapie, najprawdopodobniej jakiś błąd genetyczny był... No i to był 10 tydzień. Już się oswoiłam z tą myślą, w sumie to od poniedziałku miałam źle przeczucia (o ile można się z nią oswoić). Czekam aż zacznie się krwawienie, jedyne na czym mi teraz zależy to żeby samo się wszystko oczyściło w domu, abym nie musiała mieć łyżeczkowania... Życzę Wam wszystkim nudnej, spokojnej ciąży i szczęśliwych porodów :-) miło było Was poznać :-)
 
Do góry