reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Sluchajcie dziewczyny czy wy się opalacie ? Jakie macie zdanie na ten temat ?

Ja jako tako się nie opalam ale latam za córką po placu zabaw i juž jestem nieźle opalona ale tylko na rękach ;) Jeśli chodzi o plamy nabawiłam się w ciąży z córą pomimo stosowania filtru zwykłe kremy z drogerii działają tylko ok godziny do dwóch. Po zakończeniu karmienia polecam kwasy na twarz u kosmetyczki i plamy znikają.
 
reklama
Wiem, że temat się już tutaj przewijał. Dziewczyny bierzecie tylko kwas foliowy czy coś jeszcze ? Ja brałam Pregna Plus i mi się skończyło i nie wiem czy kupować jeszcze czy też te drugie Pregna DHA , bo mój gin z NFZ kazał brać tylko kwas foliowy.
Mi gin zalecił femibion 1 i już zaznaczył, że potem dalej będę brać na kolejne tygodnie ciąży.
 
Ja już po wizycie i po pracy🙂. U nas wszystko w najlepszym porządku rączki, nóżki i ❤ jest . Wyniki z krwi będą za 2 tyg. Zapomniałam się zapytać jak duże jest maleństwo na tym etapie ale co tam najważniejsze że jest dobrze.
 

Załączniki

  • 15931825392156405737816297076852.jpg
    15931825392156405737816297076852.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 82
Ja biorę Pregna plus . Będę brała do końca . Dzisiaj mam gorszy dzień , mdli mnie i wymiotuje 🤢🤢🤮
Płeć chciała bym poznać.
Właśnie przeszła u nas burza i ulewa. Może czuje się tak źle na ta pogodę.
 
Ja już po wizycie i po pracy🙂. U nas wszystko w najlepszym porządku rączki, nóżki i ❤ jest . Wyniki z krwi będą za 2 tyg. Zapomniałam się zapytać jak duże jest maleństwo na tym etapie ale co tam najważniejsze że jest dobrze.

A to były prenatalne czy normalna wizyta? Zerknij na zdjęcie czy nie masz tam czasem gdzieś wpisanego CRL, bo to powinna być długość (ja jestem ślepa to tu nic nie odczytam)
 
Ja już po wizycie i po pracy🙂. U nas wszystko w najlepszym porządku rączki, nóżki i ❤ jest . Wyniki z krwi będą za 2 tyg. Zapomniałam się zapytać jak duże jest maleństwo na tym etapie ale co tam najważniejsze że jest dobrze.
Na moich USG zawsze jest podane crl i wiek płodu na jego podstawie. Sprawdź może też gdzieś tam masz :). Gratuluję
 
reklama
Do góry