reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
cześć dziewczyny!
Witam się nieśmiało. Miesiączka spóźnia się 3 dni. Testy negatywne! Boże co za nerwy! Czy ktoś jeszcze czeka w niepewności?
Ja czekam. Już miałam się nie odzywac bo robiłam dwa dni temu test i był negatywny ale okresu nadal nie ma. Wiem co czujesz ;)
 
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta..
IMAG8487.jpg
i
 
reklama
a ile dni ci się spóźnia? ja sprawdziłam drugi raz, gdy mi się spóźniał 8 dni, bo wcześniej miewałam opóźnienia do tygodnia.
Dziś powinnam dostać ale nawet tak się nie czuję. Robiłam test super czuły i jeszcze dwa dni temu nic nie pokazał. Pamiętam że z synkiem też robiłam kilka testów i wyszedł chyba dopiero w 6 tygodniu. Już pisałam wcześniej że u nas to byłaby wpadeczka. Tylko nigdy długo nie musieliśmy się starać. Jak postanowiliśmy że chcemy dzidzię to zaraz w pierwszym cyklu była więc teraz trochę stres bo według kalkulatora wpadka w sam środek dni płodnych. To byłoby 4 dziecko. Nigdy nie zakładałam że na 3 skończę ale teraz to jeszcze nie najlepszy moment. Jedli będzie to będzie tak samo kochane jak rodzeństwo, ale obaw jest całe mnóstwo
 
Do góry