reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Fajnie, że masz taki super kontakt z córką ❤ to teraz sprzedaj przepis jak to się robi 😅

Przepiękny 😁

Też jestem herbaciara i tak piłam przed ciąża herbaty 1-1.5 lita, a wody 1.50-2.25 ale podobno herbaty w ciąży dużo nie wolno. Bo jest tam kofeina. Więc całkowicie odstawiłam na rzecz wody.
Myślicie, że powinno się zrezygnować z kawy /herbaty, żeby nie było za dużo kofeiny? 🤔
Kawy latte też pisałam 2-3 dziennie, a teraz wcale. Chyba, że jestem śpiąca to raz na parę dni 🙂
mi doktor powiedział, że jedną słabą kawę dziennie można, jeśli wszystko w porządku z wynikami badań, ale ja i tak ograniczam i jak na razie wypiłam tylko jedną słabą z mlekiem i łyżeczką brązowego cukru.
 
reklama
Fajnie, że masz taki super kontakt z córką ❤ to teraz sprzedaj przepis jak to się robi 😅

Przepiękny 😁

Też jestem herbaciara i tak piłam przed ciąża herbaty 1-1.5 lita, a wody 1.50-2.25 ale podobno herbaty w ciąży dużo nie wolno. Bo jest tam kofeina. Więc całkowicie odstawiłam na rzecz wody.
Myślicie, że powinno się zrezygnować z kawy /herbaty, żeby nie było za dużo kofeiny? 🤔
Kawy latte też pisałam 2-3 dziennie, a teraz wcale. Chyba, że jestem śpiąca to raz na parę dni 🙂
Nigdy nie traktowalam jej jak dziecko, moze jak byla mniejsza.. zawsze miala we mnie przyjaciela, nie ma u nas tematu tabu, rozmowy sa na luzie ;) taka mama kolezanka :) nigdy np nie byla cieciana i rozpieszczana ;)
 
Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊
Gratulacje ❤️ oby Wasza kropeczka pięknie rosła 🙂
 
Hej , chyba jestem pierwsza z terminem na 2021. Dziś 28dc i termin spodziewanej @ i nie do końca wyczekiwane 2kreski. Termin wychodzi mi na 01.01.2021. Ktoś że mną zaczyna oczekiwanie?
Hej, jestem tu nowa... Mój termin to 8 stycznia 2021.Bardzo się ciesze, staraliśmy się z mężem. Mam nadzieję że tym razem się uda🙂
 
Fajnie, że masz taki super kontakt z córką ❤ to teraz sprzedaj przepis jak to się robi 😅

Przepiękny 😁

Też jestem herbaciara i tak piłam przed ciąża herbaty 1-1.5 lita, a wody 1.50-2.25 ale podobno herbaty w ciąży dużo nie wolno. Bo jest tam kofeina. Więc całkowicie odstawiłam na rzecz wody.
Myślicie, że powinno się zrezygnować z kawy /herbaty, żeby nie było za dużo kofeiny? 🤔
Kawy latte też pisałam 2-3 dziennie, a teraz wcale. Chyba, że jestem śpiąca to raz na parę dni 🙂
Wydaje mi się, że szczególnie w pierwszym trymestrze należy z niej zrezygnować... Wiadomo, jedna mała filiżanka nie zaszkodzi ale chyba lepiej nie ryzykować ;) Ja mimo, że piłam po kilka kaw dziennie to zrezygnowałam z herbaty na poczet wody z owocami, ewentualnie melisy a kawę zastąpiłam wersją bezkofeinową... Dziś kończy mi się urlop ale jutro nie wiem jak przeżyję dzień w pracy bez filiżanki porannej kawy 🙃
 
Witajcie dziewczyny :) mi również termin wypada na styczeń :) po 8 miesiacach wkoncu ujrzałam piękne 2 kreski :) czy wy też macie tyle różnych myśli i obaw? Byłam u gin już bo akurat był termin wolny ( a o to ciężko) był to 4 tydzień więc nic nie było widać ale przynajmniej wiem że wszystko jest wporzadku i endo wygląda na ciążowe. Następna wizyta we wtorek następny. A ja np już myślę o tym jak urodze 🙉 jak dam radę .. Masakra jakaś..
Hej ❤️😁
Jak się czujesz? 😉 Jakieś objawy już masz? 🙂
Ja nie wybiegam na razie aż tak daleko z myślami, cieszę się tym co jest, tym miesiącem 😉
Dasz radę na pewno, każda z nas da radę 🤗
 
reklama
Do góry