reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊

Gratulacje ❤
 
reklama
Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊
Gratulacje, dużo zdrówka dla Was😀
 
Tzn ja bym powiedziała(jak nie bylabym pewna reakcji) jak uslyszalabym serduszko ;) moja cora wiedziala od razu jak zrobilam testy ;)
Fajnie, że masz taki super kontakt z córką ❤️ to teraz sprzedaj przepis jak to się robi 😅
W czwartek po wizycie u ginekologa chcemy przekazać wiadomość naszym rodzicom i zamówiliśmy coś takiego Link do: Książeczka "Zostaniesz Babcią / Dziadkiem / Dziadkami/ Tatą" - shooshoo.pl
Przepiękny 😁❤️
Ja nie lubię wody, mogę tylko pić gazowaną z limonką/cytryną, bo inaczej nie ma szans na wypicie. Samej wody to może piję litr, ale ja jestem herbaciara więc dziennie wlewam w siebie jeszcze jakieś 6-8 kubków.
Od czasu do czasu soczek więc nie jest chyba źle. Brzuchol mam, ale to dlatego, że się w zeszłym roku zapuściłam więc widać ciąże spożywczą a na dziecia jeszcze trochę trzeba poczekać.
Też jestem herbaciara i tak piłam przed ciąża herbaty 1-1.5 lita, a wody 1.50-2.25 ale podobno herbaty w ciąży dużo nie wolno. Bo jest tam kofeina. Więc całkowicie odstawiłam na rzecz wody.
Myślicie, że powinno się zrezygnować z kawy /herbaty, żeby nie było za dużo kofeiny? 🤔
Kawy latte też pisałam 2-3 dziennie, a teraz wcale. Chyba, że jestem śpiąca to raz na parę dni 🙂
 
Witajcie dziewczyny :) mi również termin wypada na styczeń :) po 8 miesiacach wkoncu ujrzałam piękne 2 kreski :) czy wy też macie tyle różnych myśli i obaw? Byłam u gin już bo akurat był termin wolny ( a o to ciężko) był to 4 tydzień więc nic nie było widać ale przynajmniej wiem że wszystko jest wporzadku i endo wygląda na ciążowe. Następna wizyta we wtorek następny. A ja np już myślę o tym jak urodze 🙉 jak dam radę .. Masakra jakaś..
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) mi również termin wypada na styczeń :) po 8 miesiacach wkoncu ujrzałam piękne 2 kreski :) czy wy też macie tyle różnych myśli i obaw? Byłam u gin już bo akurat był termin wolny ( a o to ciężko) był to 4 tydzień więc nic nie było widać ale przynajmniej wiem że wszystko jest wporzadku i endo wygląda na ciążowe. Następna wizyta we wtorek następny. A ja np już myślę o tym jak urodze 🙉 jak dam radę .. Masakra jakaś..
Gratulacje i szczęśliwej podróży do samiutkiego rozwiązania 🥰😍
 
Do góry