reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

a ile dni ci się spóźnia? ja sprawdziłam drugi raz, gdy mi się spóźniał 8 dni, bo wcześniej miewałam opóźnienia do tygodnia.
Dziś powinnam dostać ale nawet tak się nie czuję. Robiłam test super czuły i jeszcze dwa dni temu nic nie pokazał. Pamiętam że z synkiem też robiłam kilka testów i wyszedł chyba dopiero w 6 tygodniu. Już pisałam wcześniej że u nas to byłaby wpadeczka. Tylko nigdy długo nie musieliśmy się starać. Jak postanowiliśmy że chcemy dzidzię to zaraz w pierwszym cyklu była więc teraz trochę stres bo według kalkulatora wpadka w sam środek dni płodnych. To byłoby 4 dziecko. Nigdy nie zakładałam że na 3 skończę ale teraz to jeszcze nie najlepszy moment. Jedli będzie to będzie tak samo kochane jak rodzeństwo, ale obaw jest całe mnóstwo
 
reklama
Jest pecherzyk wiekszy niz ostatnio.. lekarz powiedzial ze nie widzi tego dobrze :( ale jestem dobrej mysli, gdyby bylo cos nie tak to pecherzyk by przeciez nie rosl a ja go widzialam dzis wyraznie.. maz jest smutny tylko :( za tydz wizyta.. Zobacz załącznik 1118943i
Widać ładnie pęcherzyk. Sprzęt chyba nie jest dobrej jakości to może dla tego lekarz nie widział dokładnie 🤔 ważne, że Ty widziałaś, że pęcherzyk większy 🙂 za tydzień już na pewno będzie wszystko ładnie widać 😉
 
Kobietki... Myślicie może już nad tym w jaki sposób bedziecie rodzic naturalnie czy cc? Ja juz sie zastanawiam, może to za wczesnie 🙈
 
Kobietki... Myślicie może już nad tym w jaki sposób bedziecie rodzic naturalnie czy cc? Ja juz sie zastanawiam, może to za wczesnie 🙈
Tak. Może to głupie, ale mam już w wyobraźni wszystko 🙈
Na pewno naturalnie i na pewno chciałabym do wody. Słyszałam same superlatywy o tym. A ty jak byś chciała?
 
a zdarzało się, żeby ci się spóźniał? Jeśli tak, to ja bym poczekała do tygodnia i powtórzyła test, a jak nie to może test z krwi?
Raczej już miałam unormowane miesiączki. Poczekam jeszcze z dwa dni i zrobię jeszcze raz test albo pójdę na betę. Na początku swirowalam i sama nie wiedziałam czy się cieszyć czy płakac a teraz sobie tylko Was podczytuje i cieszę Waszym szczęściem. A u mnie czas pokaże co będzie :)
 
reklama
Do góry