reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Raczej już miałam unormowane miesiączki. Poczekam jeszcze z dwa dni i zrobię jeszcze raz test albo pójdę na betę. Na początku swirowalam i sama nie wiedziałam czy się cieszyć czy płakac a teraz sobie tylko Was podczytuje i cieszę Waszym szczęściem. A u mnie czas pokaże co będzie :)
daj później znać, czy pozytyw :D
 
reklama
Jedli chodzi o porody to zaliczyłam ( śmieje się) wszystkie rodzaje poza kleszczowym
1. 20 h na porodówce, rozwarcie na 10, zakończone CC. Popekalam na dole i byłam przeciera na górze.
2. Naturalny. 45 minut na porodówce i zaraz na nogach.
3. CC planowane bez akcji porodowej.
Powiem Wam że jeśli moja ciąża się potwierdzi to będę wszystko robić żeby rodzić naturalnie
 
Jedli chodzi o porody to zaliczyłam ( śmieje się) wszystkie rodzaje poza kleszczowym
1. 20 h na porodówce, rozwarcie na 10, zakończone CC. Popekalam na dole i byłam przeciera na górze.
2. Naturalny. 45 minut na porodówce i zaraz na nogach.
3. CC planowane bez akcji porodowej.
Powiem Wam że jeśli moja ciąża się potwierdzi to będę wszystko robić żeby rodzić naturalnie
Jakie masz doświadczenia z cesarkami? 🙂
 
To Twoja pierwsza ciąża? Ja rodziłam 13 lat temu naturalnie majac lat 18, bylo bardzo ciężko długo a teraz rozważam cc
Mnie przy pierwszym porodzie męczyli długo i czekali do pełnego rozwarcia, parlam ale głową się cofała. Dzięki temu że miałam rozwarcie drugi poród poszedł ekspresowo. Może warto to omówić z lekarzem?
 
reklama
Jakie masz doświadczenia z cesarkami? 🙂
Po naturalnym szybciej mogłam zajmować się dzieckiem. Po cesarce długo dochodziłam do siebie. Długo się goiło, a do tego po dwóch cesarkach zrobiła mi się brzydka fałda ze skóry nad blizna. Druga cesarka była ciężka bo nie wiadomo dlaczego spadło mi ciśnienie do 40/20 i miałam zapaść. Jak spadało ciśnienie to zaczęłam wymiotować pianą i od zapadającej się klatki potwornie bolały obojczyki. Jeśli jest konieczna CC to trzeba ale jest to jednak operacja i sama na własne życzenie bym jej nie zrobiła.
 
Do góry