reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

W koncu dom posprzatany. A ile mnie nerwow I przeklenstw kosztuje... bosszze
Matki 11latkow I wyzej, czy was tez cos strzela jak kazecie im sprzatac pokuj czy to tylko moja taki brudas :no2: :wściekła/y:
 
reklama
W koncu dom posprzatany. A ile mnie nerwow I przeklenstw kosztuje... bosszze
Matki 11latkow I wyzej, czy was tez cos strzela jak kazecie im sprzatac pokuj czy to tylko moja taki brudas :no2: :wściekła/y:
Mi brak już sił na walkę z wiatrakami a i jeszcze te zdalne lekcje moje dzieci od 3 tyg już nic nie odrabiają nie mam siły z nimi walczyć a nauczyciele jeszcze do wczoraj wysyłali zadania. Pani od j. Polskiego powiedziała że we wrześniu sprawdzi zeszyty a mój syn chyba stanął na zajęciach z początku maja w zeszycie także ten tego powiedziałam że to jego problem 🤷‍♀️
 
Ja proponuję, żeby każda sobie suwaczek ustawiła, będziemy wiedzieć na, którym etapie każda z nas jest :)
Ja mam puls dużo wyższy niż przed ciążą, na szczęście przed miałam bardzo niski więc teraz mimo, że podskoczył to jest w normie. Ja to w ogóle ciągle dyszę i sapię, aż strach co będzie jak przyjdą jakieś straszne upały.

Ja przeglądam w przeglądarce ale na tel i suwaczki niestety się nie wyświetlają. Widzę je tylko będąc na lapku.
 
Każda z Nas inna mnie piersi bolą dość konkretnie i w dzień i w nocy na pewno są o rozmiar większe i mąż się śmieje ze sutki i otoczki mam tak bordowe jakby sobie obtarla 😂😂
 
reklama
Macie jakieś przeczucia względem płci? Ja mam silne przekonanie, że to dziewczynka tak samo moi najbliżsi. Przy chłopcach od razu czułam, że to chłopaki. Choć zdaje sobie sprawę, że przeczucia mogą nas mylić.
U mnie wszyscy mówią że to będzie dziewczyna i bardzo bym chciała chociaż gdzieś w glowie siedzi że jednak chłopak będzie xd zobaczymy 😁
 
Do góry