reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Co za gaduly! Ja w nocy wstaje nawet 4 albo 5 razy i przez to chodzę niewyspana [emoji85] i tak od kilku dni za każdym razem jak wstaje to cholernie bolą mnie piersi, a potem w dzień ledwo co [emoji39]

Tak w ogóle to witam wszystkie nowe [emoji7] że jest nas tyle to czuje po kościach bo coraz trudniej mi nowe nazwy zapamiętać i to która w którym etapie jest [emoji85]

Dziewczyny, czy któraś z was ma problem z ciśnieniem? Ja zwykle miałam książkowe tak koło 120/75/75 a teraz 95/50/75 i po prostu padam na pysk.. Czytałam że dolna granicą jakby to 90/50 ale jednak daje to w kość.. A jeszcze jak puls mi skoczy to się wykańczam [emoji17]

Ja proponuję, żeby każda sobie suwaczek ustawiła, będziemy wiedzieć na, którym etapie każda z nas jest :)
Ja mam puls dużo wyższy niż przed ciążą, na szczęście przed miałam bardzo niski więc teraz mimo, że podskoczył to jest w normie. Ja to w ogóle ciągle dyszę i sapię, aż strach co będzie jak przyjdą jakieś straszne upały.
 
Niektórzy się kąpią. Dla mnie woda jest lodowata a córka twierdzi że woda jest cieplutka :)
Ja wczoraj nogi moczyłam. Zimna strasznie, chyba bym nie dała rady się wykąpać.

To współczuje [emoji55] ja się do niczego teraz nie nadaje..

Dziewczyny, a jak sobie radzicie z. CEstym sikaniem i nawadnianiem? Ja jestem z tych co na codzień biegaja dużo, mama zawsze powtarzała, że się martwi o moje sikanie bo zobaczę jak to będzie w ciąży.. No i biegam, duzo więcej, gdzie zwykle przejechanie 250km to było dla mnie 2 przystanki.. A teraz wszyscy trąbią że musimy się nawadniać, 2 litry dziennie plus płyny w zupach itd.. Ja po takiej ilości to z kibelka bym nie wyszła [emoji2368]

Ja mam tak samo. Niestety chyba nie ma na to rady bo pić trzeba. Ja na początku ciąży odwodniłam się i przez to miałam infekcję pęcherza więc pij jak najwięcej :) ja wstaję w nocy 3-4 razy, w ciągu dnia to chyba co 30 min, na spacery chodzę do lasu albo tam gdzie są toalety. Nic innego nie wymyśliłam :)
 
Ja proponuję, żeby każda sobie suwaczek ustawiła, będziemy wiedzieć na, którym etapie każda z nas jest :)
Ja mam puls dużo wyższy niż przed ciążą, na szczęście przed miałam bardzo niski więc teraz mimo, że podskoczył to jest w normie. Ja to w ogóle ciągle dyszę i sapię, aż strach co będzie jak przyjdą jakieś straszne upały.
jest gdzieś instrukcja do zrobienia suwaczka??
 
jest gdzieś instrukcja do zrobienia suwaczka??
Gdzieś była ale nie pamiętam kto ją dodawał.
Ja wzięłam swój z https://www.suwaczki.com/krokpierwszy/pregnancy.html
Przejdź wszystkie kroki i skopiuj link dedykowany dla babyboom, to chyba ten pierwszy.
Potem jak wejdziesz sobie w moje konto na babyboom, klikniesz sygnatury to tam wklejasz ten link z tej strony suwaczki.
Suwaczki są widoczne tylko jak obrócisz telefon poziomo jak coś :)
 
reklama
Matko dziewczyny.. jak czytam Wasze przygody z pełnym pęcherzem, to naprawdę Wam współczuję 😯 ja w nocy wstaje raz, a najczęściej w ogóle. W ciągu dnia tez nie zauważyłam, żebym siusiala częściej niż przed ciążą.. ja faktycznie latałam co chwila do łazienki ale na samym początku ciąży, a tak od ok. 5/6 tc to mi się zupelnie unormowało.. mam nadzieje, ze tak zostanie jak najdłużej! 😁🤞
 
Do góry