reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Pozdrawiam z Gdanskiej plaży u nas super pogoda. Czuje się strasznie słabo i kręci mi się w głowie ale obiecałam dziecku no to siedzimy.

Oo fajnie. A da się już kąpać?

Ja pilambiorę białe, zakupione w Leclerc. Pycha. Bardzo zbliżone w smaku do alkoholowego. Nawet miało tą kwasowość prawdziwego wina. Ale nazwy nie pamiętam :(

W pl nie widziałam właśnie bezalkoholowych. W Belgii tak ;/

Dziś długo spałam bo 9h i czuję się mega zmęczona. Coś bym zjadła ale nie wiem co ;/
 
reklama
Oo fajnie. A da się już kąpać?



W pl nie widziałam właśnie bezalkoholowych. W Belgii tak ;/

Dziś długo spałam bo 9h i czuję się mega zmęczona. Coś bym zjadła ale nie wiem co ;/
Oo fajnie. A da się już kąpać?



W pl nie widziałam właśnie bezalkoholowych. W Belgii tak ;/

Dziś długo spałam bo 9h i czuję się mega zmęczona. Coś bym zjadła ale nie wiem co ;/
Wina bezalkoholowe są nawet w Biedronce nawet ostatnio grzanca widzialam
 
ja od rana w pracy, dużo roboty było, już padam na twarz a tu jeszcze 3.5h zostały. 😵

mnie muli od żołądka od poniedziałku cały czas i niby jestem głodna, ale nic mi nie smakuje i wszystko staje w gardle.
 
No to teraz możesz zobaczyć jak ja się czuję na codzień. Dziś 102/61 puls 81 i to jest niezłe ciśnienie u mnie, bo zwykle jest trochę niższe. :cool2:
To współczuje [emoji55] ja się do niczego teraz nie nadaje..

Dziewczyny, a jak sobie radzicie z. CEstym sikaniem i nawadnianiem? Ja jestem z tych co na codzień biegaja dużo, mama zawsze powtarzała, że się martwi o moje sikanie bo zobaczę jak to będzie w ciąży.. No i biegam, duzo więcej, gdzie zwykle przejechanie 250km to było dla mnie 2 przystanki.. A teraz wszyscy trąbią że musimy się nawadniać, 2 litry dziennie plus płyny w zupach itd.. Ja po takiej ilości to z kibelka bym nie wyszła [emoji2368]
 
reklama
Do góry