reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
A czy któraś z Was dopiero teraz zaczyna odczuwać mdłości, albo ma tendencje „wzrostową”? Ja kończę 11 tc, od dawna nie mam smaku do jedzenie, ale teraz dosłownie wszystko mi staje w gardle i mam wrażenie, że z każdym posiłkiem gorzej.

Ja miałam taka sytuacje, ze od 5 do 8tc miałam mega mdlosci, wrazliwosc na zapachy i 2 razy wymiotowałam rano, potem wszystko z dnia na dzień przeszło jak ręką odjął i wróciło jeszcze gorsze ok. 9+3 🤷‍♀️
 
O raju! Wreszcie ktoś taki jak ja [emoji3059] jak byłam mała to lekarz powiedział że u mnie to też na tle nerwowym i faktycznie miał dużo racji, jak się stresuje, że złoszczę albo mamy gdzieś jechać i myślę o tym, że tyle czasu bez sikania to sikam 3 razy więcej [emoji2368]
Super, że nie jestem sama 😁😁Ja nigdy nie byłam z tym u lekarza, ale mocz zawsze był w porządku, więc chyba taki urok porostu😁 w liceum miałam taką koleżankę, która też tak często chodziła, zawsze na każdej przerwie razem chodziłyśmy do WC 😁😁
 
O raju! Wreszcie ktoś taki jak ja [emoji3059] jak byłam mała to lekarz powiedział że u mnie to też na tle nerwowym i faktycznie miał dużo racji, jak się stresuje, że złoszczę albo mamy gdzieś jechać i myślę o tym, że tyle czasu bez sikania to sikam 3 razy więcej [emoji2368]
Ja też naokoło latam, jak gdzieś mam wyjść to już myślę czy będę miała gdzie pójść do toalety. A piję 2-3litry wody. Najgorzej w nocy z co godzinę dwie latam.
 
Ja też naokoło latam, jak gdzieś mam wyjść to już myślę czy będę miała gdzie pójść do toalety. A piję 2-3litry wody. Najgorzej w nocy z co godzinę dwie latam.
To trochę się pocieszyłam, że nie jestem wyjątkowa [emoji39] jakoś do tej pory mało która się na to skarżyła, więc myślałam że tylko mnie to męczy [emoji39]
 
Ja też jakoś tak na dziewczynkę liczę, chociaż nie mam żadnego, więc co by nie bylo to wciąż mam szansę mieć parkę [emoji1286]Na aplikacji nie widać tych suwaczkow.. Nawet poziomo [emoji2368][emoji17] ktoś widzi mój?
Na aplikacji nie widzę żadnych tylko na przeglądarce
 
reklama
Do góry