reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja płacę po 200 za wizytę+usg, ale wielu lekarzy w moim mieście bierze po 300 za tę samą usługę. Moja gin dolicza dodatkowo za cytologię, cycki itd... ale to chyba jak każdy.
Pappa nie wiem ile, będę robić w stolicy. Mam nadzieję, że nie miliony.
 
U nas prywatnie wizyta 200 zł.
Ja chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Mój lekarz pracuje w szpitalu.
Czy są tu dziewczyny które nie będą robić prenatalnych badań ?
Z 1 synkiem 6 lat temu nie robiłam żadnych testów ani nic. Wtedy nawet lekarz mnie nie informował o czyms takim. Zastanawiam się czy muszę to zrobić , czy nie.
 
Dziewczyny a robicie pappe bo macie jakieś wskazania do badania, czy profilaktycznie?
Bo u nas wygląda to tak, że robi się prenatalne usg i jeżeli wychodzą źle wyniki, to dopiero lekarz kieruje na pappe.
 
U nas prywatnie wizyta 200 zł.
Ja chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Mój lekarz pracuje w szpitalu.
Czy są tu dziewczyny które nie będą robić prenatalnych badań ?
Z 1 synkiem 6 lat temu nie robiłam żadnych testów ani nic. Wtedy nawet lekarz mnie nie informował o czyms takim. Zastanawiam się czy muszę to zrobić , czy nie.

Chyba nie są obowiązkowe. Ale zalecane.

Dziewczyny a robicie pappe bo macie jakieś wskazania do badania, czy profilaktycznie?
Bo u nas wygląda to tak, że robi się prenatalne usg i jeżeli wychodzą źle wyniki, to dopiero lekarz kieruje na pappe.

Ja mam na NFZ i jest w pakiecie. Więc robię. Jak bym robiła prywatnie pewnie też bym zrobiła by dwa razy się nie stresować.

W Krakowie 250 to taki standard za wizytę z USG ale są i 500 zł. ;).
W zeszłym roku u jednej płaciłam 170 a u innej 220.
 
Dziewczyny w nocy mi się śniło że ja chodzę z martwym płodem. Od 4 nie śpię to jest jakaś masakra. Dziś wizyta na 11 a mi chodzą po głowie czarne myśli :(
 
Dziewczyny w nocy mi się śniło że ja chodzę z martwym płodem. Od 4 nie śpię to jest jakaś masakra. Dziś wizyta na 11 a mi chodzą po głowie czarne myśli :(
Może to taki stres przed wizytą? Mi największe pierdoły śnią się zawsze przed wizytą, mimo, że staram się nie nakrecac, to chyba działa jakoś podświadomie 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Dziewczyny w nocy mi się śniło że ja chodzę z martwym płodem. Od 4 nie śpię to jest jakaś masakra. Dziś wizyta na 11 a mi chodzą po głowie czarne myśli :(
Ja mam jutro. Aż boje się co mi się przyśni. Jeszcze 2h i masz wizytę. Ja mam jutro na 9.20 i staram się o tym nie myśleć.
 
Do góry