reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny. A dla mnie zapowiada się mega ciężki dzień... Zrobiłam sobie wczoraj z synkiem drzemkę popołudniu i przez to zsnęłam dopiero ok 23.30 bo młody nie mógł zasnąć, a obudził się już o 6.30 🙄 jestem kompletnie niewyspana, boli mnie głowa i najchętnie jeszcze bym spala...już czuję że to będzie zły dzień ehh... Zresztą syn też się nie wyspal bo od rana ma zły humor 🙄

Ja za wizytę z USG płacę 150 zł. USG prenatalne 260 zł.
To chyba przez tą pogodę, bo ja ogólnie przechodzę ciąże bezobjawowo, a wczoraj wieczorem myślałam że mi głowa pęknie! Dzisiaj wstałam i czuję się ciężko i zmęczona. Noc bezsenna.. 😒🙄
 
reklama
To chyba przez tą pogodę, bo ja ogólnie przechodzę ciąże bezobjawowo, a wczoraj wieczorem myślałam że mi głowa pęknie! Dzisiaj wstałam i czuję się ciężko i zmęczona. Noc bezsenna.. 😒🙄
Ja nie dość że się nie wyspałam to jeszcze koszmary mi się śniły 🙄 śniło mi się że rozwiodłam się z mężem bo był alkoholikiem, zwolnili mnie z pracy i musiałam w ciąży z wielkim brzuchem sprzątać mieszkania żeby mieć jakieś pieniądze, a syna musiałam brać że sobą i ukrywać ciążę🤦 i ogólnie coś tam jeszcze było, ale już nie pamiętam, kilka snów miałam 😁
 
Ja nie dość że się nie wyspałam to jeszcze koszmary mi się śniły 🙄 śniło mi się że rozwiodłam się z mężem bo był alkoholikiem, zwolnili mnie z pracy i musiałam w ciąży z wielkim brzuchem sprzątać mieszkania żeby mieć jakieś pieniądze, a syna musiałam brać że sobą i ukrywać ciążę🤦 i ogólnie coś tam jeszcze było, ale już nie pamiętam, kilka snów miałam 😁
No to faktycznie koszmar 😱
 
Ja nie dość że się nie wyspałam to jeszcze koszmary mi się śniły 🙄 śniło mi się że rozwiodłam się z mężem bo był alkoholikiem, zwolnili mnie z pracy i musiałam w ciąży z wielkim brzuchem sprzątać mieszkania żeby mieć jakieś pieniądze, a syna musiałam brać że sobą i ukrywać ciążę🤦 i ogólnie coś tam jeszcze było, ale już nie pamiętam, kilka snów miałam 😁
Brzmi jak scenariusz telenoweli brazylijskiej 😊 już to widzę, a w roli głównej Natalia Oreiro, choć ona chyba nie jest z Brazylii 😊
 
Dziewczyny dziekuje wszystkim za odp odnośnie kwasu foliowego :)
Wiecie co apropo zaświadczenia o ciąży, ja powiedziałam mojej Pani dyr a ona właśnie też mi mówiła abym przyniosła zaświadczenie i wysłała je do zarządu firmy.
Czy jest tu mamusia jakąś ze śląska, jak Ja :)?
A jest,jest,i to cale stado :))))
 
Cześć dziewczyny, nadgonić za waszymi wpisami to sztuka, ale fajnie bo jest wiele ważnych informacji, które w moim przypadku są bardzo wartościowe w związku z pierwszą ciążą.
Jestem z woj. zachodniopomorskiego mam 33 lata i proszę o wpisanie mnie na listę 😁
Obecnie jestem w 11+5
Planowany termin z OM 03.01.2021 z wczorajszego badania prenatnego 26.12.2020. - wielkość okruszka 6,2 cm wszystko jest wporzadku Chociaż dzisiaj oczekuje na telefon z wynikami krwi lekarza w związku z testem Pappa
Witaj jesteśmy w tym samym wieku 😁
I nawet termin mamy podobny ja z OM 31.12.2020 z usg 3.01.2021 U mnie dziś 12+2 ❤
 
reklama
Do góry