reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

reklama
ale super kolejne zakupy!

ja zawsze kupuję staniki przez komp, tak więc nie boję się tego. Mam marki, które pasuję zawsze i tego się trzymam:) a w sklepach nigdy nie mogę dostać rozmiaru, który nosze (nosiłam) przed ciąża, czyli 60C.

Jaguś - no właśnie o tym myślę, o czym Ty piszesz:)

Kaha - widziałam to cudo wczoraj u koleżanki:) wyglada cudnie! tylko powiedz mi, jak ze stabilnością? bo kurde, ja już widzę, jak dziecię wypada z tego
 
juliana -słodki jest ten komplecik i cena bardzo przystępna
Ja też już kończę zakupy. Właściwie to zostały mi już tylko chusteczki i pieluchy, których narazie nie mam zamiaru kupować
 
kaha moja córcia wazy 10 kg a ma 17 miesiecy ale ja sama mialam ten bujak i wsumie nie wyobrazam sobie w nim dziecia wiekszego jak 9 miesiecy z tymi kg to oni pisza po to zeby sie chustawka nei popsula bo np synek sasiadki bardzo pulchny w wieku 9 mieisecy mial 12kg hehe .

majka ja tez mam ten stanik caffe late i polecam nie ma sie nad cyzm zastanawiac ,tyle ze ja wzielam sobie w obwodzie tak na styk a ja tyje wiec domówilam ostatnio takei przedluzki (dostepne na ich aukcjach) wsumie to moze i lepeij bo przedluzki w niczym nie przeszkadzaja a pozniej jak bede chudla podczas karmienia to przedluzke odczepie i stanik nie bedzie za luzny hehe ;)
 
vinga - nawet jak do roku to i tak dla mnie różnicy to nie robi :)
inomama - o stabliność nie masz się co martwić bo dziecko zapinane jest pasami:) A stabilne same w sobie jest:) Wątpię żeby dziecko z tego wypadło. Te bujaczki mają wiele pozytywnych opinii.
blue -widzisz każde dziecko jest inne :) Moja koleżanka tez miała ten bujak i nadal jej córeczka ciągle do niego włazi a ma 1.5 roku:) Nawet ja moja Zuzia wyrośnie z tego to kupię nowe, inne, siedzące:)
 
Juliana ten kocyk bedzie za cienki na spacery do wozka, ja teraz kupilam podobny zestaw ale z mysla o przykrywaniu w domu, na zewnatrz trzeba miec grubszy , welurowy czy jakis taki puszysty i nieco wiekszy niz ten z tego zestawu.

A jesli chodzi o sprzet czy foteliki to nie zawsze to sie sprawdza z kilogramami, moj Dawid zawsze byl bardzo szczuplutki a wzrostowo odpowiadal przedzialowi wiekowemu, i tak nosidelko bylo do 13 kg ale on tych 13 nie mial a fotelik byl juz za krotki, teraz jest to samo , chlopcy w jego wieku waza ponad 20-23kg a on 17.5 za to wzrostem jest w normie albo i wyzszy od niektorych dzieci. Reasumujac:-) czasem sprzet jest maksymalnie do jakis kilogramow a dziecko zanim ta wage ma to juz sie nei miesci.
 
reklama
Co maluszek to inny :) jeden chudszy drugi grubszy więc się okaże do kiedy bujaczek posłuży a jest PRZE BOSKI kurcze szkoda tylko że taki drogi :( oby cena szła z jakością i bezpieczeństwem :)

A mam pytanie do Mam które już mają dzieci, czy kupowałyście sobie pasy poporodowe?Takie ściągające, niby żeby brzuch się szybciej "wchłonął" ?
 
Do góry