reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Hehe to mój Konrad zaraz będzie miał 2 lata a waży troszkę ponad 12 kg... :-D Dzieci w 2 roku życia przybierają około 2 kg przez cały rok. :tak:


My mamy taki bujak:


graco-silhouette-hustawka.jpg


Tyle że w bardziej beżowym kolorze. I on jest do 13kg. Jest schowany ale pewnie jak urodzę to Konrada też jeszcze posadzić mogę, Ma 5 szybkości bujania (choć na raczej z bujania mało korzystałam) dużo piosenek, dźwięków i wymieniane zabawki nad głową. Ale i tak o wiele częściej korzystałam z bujaka;


Zobacz załącznik 592797


Konrad do dzisiaj w nim siada i się buja bo jest do 18 kg i ma pozycję siedzącą - oj będzie wojna o niego jak pojawi się maluch bo Konrad go uwielbia... :-D





Ja muszę zrobić w końcu listę zakupów bo mąż ma jutro pojechać... jeju jakoś mnie to przeraża :szok:
 

Załączniki

  • graco-silhouette-hustawka.jpg
    graco-silhouette-hustawka.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
No to ja właśnie dokładnie ten model mam z Fishera :-) Konrad pare razy się przewrócił wchodząc nogami... ale głównie to siada na niego tyłkiem i ubiera się lub nakłada buty :-D Czasem poogląda jakąś bajkę - w sumie nie jakaś... on tylko Domisie ogląda... inne zupełnie go nie ciekawią, ale to dobrze :-)
 
On jest sam, a moi bujali sie nawzajem ;) z taką namiętnością ze tylko patrzyłam które będzie ryczeć i z jakiego powodu ;) Kuba jak skończył roczek to już był ananas niemożliwy ;)
ja go kupiłam za 30 zł i nie żałuje ;) ale 200 bym za niego nie dała ;)
 
co do pasow poporodowych to ja za wczesnie nakladalam. Po poridzie dostawalam takie docinki, ze co ja znowu w ciazy itp. To zakladalam. Pozniej macica mi ostro bolala i klula 3 dni. Gin powiedzial, ze absolutnie do 6 tyg po porodzie nie zaciskac brzucha, macica samoczynnie musi sie obkurczyc. Dodam, że 2 msce po porodzie wyladowalam na IP ginekologicznym bo mialam niezbijajaca sie goraczke i nie wiadomo czemu. Po badaniu ginekologicznym ordynator powiedzial, że moja macica jeszcze sie nie obkurczyla
 
Anisen ja swojego kupiłam za 80zł w stanie idealnym i nie żałuję! To jeden z najczęściej używanych akcesoriów (oprócz karuzeli też z FP rainforest bo też u nas super się sprawdziła)
 
1majka - super ten biustonosz! mega wygodny i ładnie piersi trzyma i podkreśla, a miseczkę faktycznie można odpiąć do karmienia jedną ręką. Polecam!

 
reklama
Ja uzywalam pas poporodowy zaraz po porodzie ale mnie nic nie bolalo, jakbym czual dyskomfort to bym nie nosila.

Dziewczyny a mozecie wstawic gdzies te linki do stanikow, pizam i do sprzedawcow odmktorych mozna kupic wszystkie duperele ? Dziekuje.
 
Do góry