reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

ja cale szczesci kupilam sobie w kappahlu staniki..jeden zwykly bawełniany, a drugi z fiszbinami...ale mega wygodny:) wiec ten zakup mam z glowy:):)

dzisiaj bylam w tesco, sa przeceny 50% na rzeczy dla dziecikaów i oczywiscie musialam cos kupic...buciki...przecenione z 32 na 16zl:)
 
reklama
Mój zakup :)
DSC_0226.jpgDSC_0227.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0226.jpg
    DSC_0226.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 53
  • DSC_0227.jpg
    DSC_0227.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 49
fajny ten artykuł:tak:
Ikasia buciki dla takiego berbecia przynajmniej u mnie nie sprawdziły się,w przypadku takiego np 6mies tym bardziej bo będzie je "zwalał"przynajmniej mi się tak wydaje,że lepiej jakieś ciepłe skarpetki albo kapciuszki,ale wiem że są słodkie i same lgną do kasy:-D też dziś już trzymałąm dla Zośki baletki :-D ale się powstrzymałam:-D

Kaha
super ten bujaczek,ale kurcze 500zł to dla mnie chyba za dużo...tym bardziej zę taki wiszące chyba będzie służył krócej niż ten stojący,ale wygląda kusząco;-):-)
 
Ikasia- ja też sie skusiłam haha moze nawet kupilysmy takie same butki...moje sa na zdjeciu ktore dodalam tu kilka dni temu...takie trampki 0-3 z elementami zielonego....no nie mogłam sie opanować....a przeceny na bodziaki sa naprawde kuszace ja ostatnio kupilam body na krotki przecenione z 75 zł na 35 - 7 sztuk....ale rozm na 9 misięcy bo wtedy mi młoda najwiecej bodziaków zużywała...ot tak na zaś haha

co do stanników to fakt faktem ja mam niezły cyc i u mnie po porodzie jak kupowalam stanniki bez fiszbinow to po paru dniach zamiast ładny biust robil sie jeden wielki cyc bez przerwy pomiędzy tak pod wplywem ciezaru mleka rozciagał sie stannik...teraz mam te stare be fiszbinowe ale na obecne karmienie kupie tylko z fiszbinami....i o romiar [misecki] wieksze niz obecnie nosze...tylko musze dobre sie zmieryc pod biustem jak ta babka kazała w artykule....mnie tez wciagnął
 
dosyć długo bo do 9 miesiąca :) a potem miałam z fisher taki co tylko wibruje i bujać trzeba samemu ( kupiony używka za 30 zł ) ale też jest to siedzonko do 18 kg. tyle ze jak Kuba miał 1,5 roczku trzeba było go spakować bo by sobie łby porozbijali tak sie na nim bujali diabełki ;)
 
Dziewczyny a co do tych staników to nie wiem czy sprawdzałyście sobie z tym linkiem który inomama kiedyś wrzuciła odnośnie dobierania rozmiarów ale ostatnio przetestowałam i wyszedł mi rozmiar którego nigdy nie widziałam nawet w takim przeciętnym sklepie, kupiłam przez allegro i baaardzo jestem zadowolona, dopasowany jest super:)
 
reklama
Milusia - on do 12 kg a 12 kg dziecko ma ok. 2 lat :) Zresztą kilka koleżanek go ma i bardzo sobie chwalą, nawet sprzedać nie chciały. Podobno ich dzieci uwielbiały w nim siedzieć i się bujać ;) Mam nadzieję ze u mnie podobnie będzie :)
 
Do góry