reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Jagus sliczny komplecik, na pewno bedzie Ci w nim wygodnie :)

Siva , ja tez bede kupowac ten biustonosz w przyszlym mscu, wlasnie dzieki Wam bo jak go pokazalyscie to mi sie odrazu spodobal i tez chce wziasc caffe i czarny, jeszcze jak Wy jestescie zadowolone to na bank je kupie:biggrin2:

A do mnie dotarla paczuszka z rzeczami dlamalego i dla mnie, jeszcze kilka rzeczy i bede miec wszystko.
Ponadto w tym tygodniu dostalam torbe ubranek na 0-3 msce wszystkie w bezach, ecru, od kolezanki meza , ktora urodzila na wakacjach, powybierala dla mnie same uniwersalne kolorki , ciuszki glownie z coolclub :-)
Picture 010.jpg
 

Załączniki

  • Picture 010.jpg
    Picture 010.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 62
reklama
fajne te wasze staniki,ale ja na allegro niestety nie kupię,bo ze stanikami mam zawsze mega problem:eek: nigdy nie umiem dobrać odpowiedniego:baffled:
 
ja chyba na staniki z fiszbinkami się nie pokuszę :p za bardzo się boję ucisku piersi, za bardzo pamiętam jak boli zapalenie :sorry:
ale jakiś kobiecy sexi by się przydał
 
oj ja tez sie boje na allegro zamawiac staniki, bo ciezko z dopasowaniem jak ktos "niewymiarowy" jest:-p

wszystkie inne rzeczy to zamawiam przez internet- dziekuje Bogu za allegro:-) dzis np kupilam pokrowce na przewijak, skarpetki i sobie dwie sukienki ciazowe :-D
 
Diablica suuupcio info :) ja juz odpuszczam kupilam dwa zaden mi nie odpowiada w grudniu pojde ostatecznie kupie jeszcze jeden ale i tak mam zawsze problem z dopasowaniem misek bo ja mam cyca jednego wiekszego tak jak stope eeeh nie lubie kupowac cyckonoszy zlo konieczne :/
 
reklama
ja mam zawsze problem z obwodem, bo dosc szczupla pod cyckami jestem,a miseczka za to spora... i zwykle jest krzyk na zakupach bieliznianych, bo nic dopasowac nie moge:no:
 
Do góry