reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Hehehe...u mnie w sklepach juz wlasnie zaczynaja puszczac koledy I zaczyna sie ten caly swiateczny szal... :) I tez tak tu jes ze choinki I cale domy postrojone sa od 1-szego grudnia :) No I ja tez wlasnie dlatego musze porozgladac sie za jakas choinka juz teraz niestety...Bo jak bede chciala w polowie grudnia cos kupic to moge zapomniec o tym zeby miec w ogole jakis wybor :)
 
reklama
Ja w listopadzie chce zalatwic prezenty świąteczne,juz mniej wiecej wiem co komu kupić,a potem w grudniu chyba by mnie szlag trafił :p
 
Ikasia jak ja czytam ile Ty tego już masz to stanowczo stwierdzam że chyba mogła byś w tym wszystkim ogarnąć trojaczki:-D Ja przy bliźniakach tyle tego wszystkiego nie miałam:-D
 
Milusia wcale tak dużo tego nie ma...ja juz od dawna nie kupuje na 56 czy 62 tylko 68...a z rzeczy..wydaje mi sie ze standard...z kombinezonem porostu była okazja,;) mam teraz dwa...a tak mnie wszyscy straszyli ze mam nie kupowac tych malych body i okazali sie ze mam tylko dwie sztuki na 56...wiec jeszcze z dwie chce dokupic;)
 
Fajne te Wasze zakupy dziewczyny!
Ja mam dziś doła strasznego, więc dla poprawy humoru zakupiłam kilka kosmetyków dla malutkiej (płyn do kąpieli, krem na mróz, preparat do pielęgnacji pępuszka) i aspirator do noska Fridy. Aaa i jeszcze jeden ręczniczek z kapturkiem w sh za całe 3,5 zł :)

 
Anisen my tylko raz zrobilismy ze w ten sam dzien objechalismy 2 wigilie (100km_miedzy rodzicami a tesciami)Od tego czasu zawsze wigilia u moich rodzicow ,szczególnie jak tesciowie sie rozeszli i mieszkaja w tym samym domu kazde na innym piętrze.To jak dla mnie za duzo .Nie uszczęsliwie wszystkich.Wigilia to dla mnie ma byc radosny i spokojny dzien a nie nerwówka.W drugi dzien jedziemy do tesciow i trochę na górze trochę na dole:baffled:.nic nie poradzimy.Dwa obiady,przekąski ciasta itp.:-DNie mogą siię dogadać między sobą a nie chcę zeby męzowi bylo przykro.
 
my pewnie u teściów ale ja mam swoja rodzine 500 km od domu...a w domu u siebie nic robic nie bede...owszem jak co roku dzień przed Mikołajkami stroje dom....ot takie przerózne ozdoby,światełka w pokoju młodej wzdłóż karnisza,takie sopelki kolorowe..Św mikołaj na drzwiach czy girlandy w jadalni....może jakis stroik ale na samo Boże Narodzenie nie bedę nic robiła. Nie mam jak...z resztą nawet nie wiem czy męzul bedzie na wigilie i świeta...

Ja mam kombineson zimowy jeden...potem mam kombinezon taki podszyty misiem z kapturkiem ze smyka wygląda jakby był z wełny takie sploty ma...ale nie jest mega gruby taki w sam raz na jesien wiosnę i rozmiarowo tez bedzie gites. Ten drugi kupiłam córce i jest kremowy a pierwszy to spadek po kuzynach....

ja też musze dokupić body te najmniejsze a tak to moj syn bedzie miał ciuszków aż nadto na cały rok...tylko może jakieś "lekarzowe" dokupię. Po kuzynach rzecz jasna.... i troszke po córce takich uniwersalnych.

zastanawiam sie kiedy rozłożyć łóżeczko...ale chyba sobie zrobię prezent na Mikołaja i 6 każe mężulowi stargać je z piętra i rozłożyć....
 
reklama
My mamy około 2.5 godziny jazdy pomiędzy naszymi domami rodzinnymi. Postanowiliśmy, że święta będziemy spędzać na przemian raz u mojej mamy, raz u teściów.

Ja też nie mam jeszcze wielu rzeczy (najgorzej denerwuje mnie to nasze niezdecydowanie z wózkiem grrrr), Ikasia - świecisz przykładem :-D
 
Do góry