reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

reklama
Hehe no to widze ze te kolory z duluxa nie tylko mnie zadzwiaja u nas mimo ze pokryło super za 1 razem drugi po to bo doslownie gdzie niegdzie byl slad to kolor kurde mial byc jasna pszenica z orzechem takim jasnym a jest super najzwyczajniejszy brązowo zółty ale odpuszczam zmiany bo i mi szkoda i kasy i energi a to wynajmowane mieszkanie...
 
Ostatnia edycja:
U mnie końcowy etap remontu ;) salon, kuchnia i łazienka gotowe zostało wytapetować sypialnie :) farb uzywaliśmy Dekorala i fajnie powychodziło :) kolor się na szczęście nie różnił ;)

Tina, narożnik mam bardzo podobny :p komoda fajna ale ja bym nie zrywała psiaka :p fajny akcent maluszkowy :)
 
Elama, bardzo fajne mebelki. Chcemy kupić podobny narożnik w Ikei tylko cały czarny. Trochę się tylko boimy jak będzie ze spaniem na nim, czy te łączenia nie będą uwierać w plecy.


Łóżeczko też chcemy białe, z szufladą.
 
a ja od tygodnia małymi kroczkami po prochu na raty prasuje:-) szafa już jest więc sobie układam:-)
Na początku listopada już wszystko skompletujemy,i zostanie nam tylko później wózeczek dokupić
 
Ja dzisiaj zakupilam pewnie juz jedena z ostatnich rzeczy dla dziecka, drugi kombinezon, bialy, bedzie do werandowania, I w zapasie jak cos, na allegro, dalam 30zl:tak:
3650984297.jpg

jutro chcialabym dokupic kilka sztuk bodziaków do szpitala, jakies 3 sztuki mi brakuje na 56-62..i w przyszlym tygodniu chce spakowac juz torby do szpitala...dla mnie zostaly do kupienia dwie sztuki piazm do karmienia
 

Załączniki

  • 3650984297.jpg
    3650984297.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Elama - super ! I ja jestem za psiaczkiem a niech sobie troszke posiedzi :)

Monika - fajnie ze juz blizej konca remontu :)

Ja tez pomalutku malymi kroczkami.. Szkoda ze jeszcze musze dlugo czekac na mebelki ale do konca stycznia bedzie juz wszystko :)

Wczoraj sie dowiedzialam ze gora za tydzien musimy choinke kupic ... I bombki i wszystko bo Tu ubieraja Na poczatku grudńia a nawet w polowie listopada a juz 2 i 3 stycznia sa rozklady gdzie kiedy zabieraja choinki smieciarki... Wiec o kupieniu choinki i dekoracji mozna zapomniec chyba ze juz to ostatnie odpadki ...ale
Ja tam ide za tradycja pl moze ciut wczesniej w polowie grudńia ubierzemy ale napewno po sylwestrze jeszcze postac musi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry