reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

reklama
Ja się wczoraj rozszalałam z zakupami. Rano mebelki a po południu objazd po komisach w poszukiwaniu wózka....TRAGEDIA!! Ceny wcale nie kusiły (zaczynały się od 800 zł), a wygląd wręcz odstraszał - brudne, wyobijane....:baffled: Całe szczęście miałam jeszcze 2 numery osób prywatnych. Pojechaliśmy i mamy śliczny, nowiutki wózek Quatro 3w1 za 500 zł. quatro_makalu_4_12_d.jpg
 

Załączniki

  • quatro_makalu_4_12_d.jpg
    quatro_makalu_4_12_d.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 68
elema super ze sie udało kupic fajny wózeczek:)

blue to czekamy na focie:) bardzo jestem ciekawa jak Twój wózeczek się prezentuje:):) ja za jakies 2-3 tygodnie będę zamawiać wózeczek:):):)

A ja dostałam wczoraj wiadomość, ze dzisiaj zostanie nadana paczka dla mnie z ozdobami do pokoju Tymcia, bo juz gotowe:):) literki, ramki, obrazki I inne różności:):):) to jest przesyłka na którą szczególnie czekam:):):) a dzisiaj prawdopodobnie przygotuje I posegreguje rzeczy Tymcia, wypakuje z paczek, z siatek, poukładam:):):)
 
Elama super wózeczek:tak: bardzo mi się podoba,a cena rewelacyjna


My wigilie mamy dwie,najpierw u moich rodziców(na tym samym podwórku tylko w innym domu)a póżniej u teściów(10km)więc fajnie nam się zgrywa i żadni nie są poszkodowani
 
Pustiszi - hehe, przypomina mi to pierwszy rok w Belgii. Czekalismy do świat z choinką, bo tyle tych drzewek stało do kupienia...potem okazało się, zę nie do kupienia one były. One już kupione były i zamówione przez ludzi, tylko przechowywane u sprzedawcy....no i szukaliśmy bardzo długo...no i daliśmy 100 euro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!za ostatnią chyba w całym kraju...

Anisen - my tu zostajemy na święta, sami, samiuteńcy...trudno, co robić

Diablica - ja łóżeczko już rozłożyłam, ochraniacze założyłam i się napawam widokiem - wiem,ze za wcześnie, ale nie mogłam się już doczekać:)

Ikasia - potwierdzam! Szalonaś z zakupami:) chcecie z mężem mnie adoptować?:)

i gratuluję kolejnych zakupów!
 
Mnie święta przerażaja, pewnie będziemy musieli obejść rodzicòw i teściòw, ale sam fakt, że te kilka dni na nogach, siedzac przy stole itd... Wczoraj posiedziałam u rodzicòw i wròciłam ztwardym brzuchem, a co dopiero na koniec grudnia :baffled:
 
milusia zabierz mnie ze sobą haha ja uwielbiam zakupy dla dzieci...zwłaszcza kiedy to nie ja za nie płace hahaha

inomama- a ty wiesz babolku że ja chyba też zmolestuje swego mena jak powróci z wojaży i zniesie mi to łóżeczko szybciej....przynajmniej może dzięki temu uwierzę że ja jednak w tej ciązy jestem:-p i że nie długo będzie wkładka do tego łóżeczka haha
 
A ja będę negocjować z m by na wigilię jechać do moich rodziców (120 km), bo jakoś tak głupio mi bez nich będzie... Ale jeszcze się okaże jak wyjdzie, m ma taką pracę że bardzo możliwe że w wigilię też będzie musiał iść i wtedy lipa...
Tak czy tak nie chcę być w domu bo raczej nie będę miała siły na przygotowania.

Kurczę, super że już macie te wózeczki i łóżeczka - my łóżeczko kupimy za 2 tygodnie a wózek pewnie w drugiej połowie grudnia:)
 
reklama
Do góry