reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

Ja tam tez mam juz komplet pościeli :) ale głównie dla tego ze kupując cały zestaw bardziej sie opłaca :-)Za niecałe 150 zł mam podusie kolderke komplet powłoczek przescieradło ceratke pod przescieradło i ochroniacz na szczebelki :) a taka promocja była w moim miejskim sklepie nie mogłam nie skorzystać :)
chociaz faktycznie Julia sporo spała w beciku wiec te rzeczy przydają sie później ale jak szaleć to szaleć kupic nie zaszkodzi tym bardziej ze nie każda z nas będzie miała potem możliwość wyrwać sie na zakupy a bynajmniej ja sama z dwójka dzieci .

jagus fajniutkie te Twoje zdobycze :) mnie szczególnie podobają sie te słodkie małe kombinezony :) !!!
 
reklama
no a moje dziecie uwielbialo rozek pozniej uwielbialo spiworek i dpiero tak w wieku 9 mieisecy chyba w kolderce spala ;D jak bym mogla to bym ozlocila czlowieka ktory wymyslil spiworki ;D
 
Dziewczyny a powiedzcie mi czy jeden kombinezon mi wystarczy?czy powinnam mieć dwa? Np jeden polarkowwy a drugi zwykly? Jak to jest u Was?
 
Ja ruszyłam tez troszkę z zakupami.Kupiłam w Askocie łóżeczko(jeszcze materac musimy dokupić )trochę higienicznych przyborów jak podklady majtki itp.,rożek .Od razu lepiej się czuję:-)

A gdzie kupujecie kosmetyki Hippa ?????jakieś promcje?
 
lkasia dwa kombinezony wystarczą :)
juliana ja kosmetyki hippa kupowałam w rossmanie, ale też nie wszystko co chciałam tam było :( kupiłam tylko mleczko do ciała, oliwkę i płyn do kąpieli, a chciałam jeszcze krem do pupy i krem taki zimowy... co do promocji to podawałam w vademecum stronkę z aktualnymi promocjami dziecięcymi to zerknij sobie :)
 
Ja też już do przodu z zakupami. Właśnie zamówiłam łóżeczko z Klupsia zyrafka_orzech_szuf.jpg Do tego potrzebowałam komody, ale z tej firmy to koszt aż 500 zł, przemówiły więc kwestie finansowe i padło na taka firmy Bodzio za 250 zł.27906_1.jpg A na moje oko różni się tylko tym, że nie ma na niej motywu żyrafki. Ale 250 zł za samą żyrafkę to dużo za dużo:crazy:
 

Załączniki

  • zyrafka_orzech_szuf.jpg
    zyrafka_orzech_szuf.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 26
  • 27906_1.jpg
    27906_1.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 35
elama łóżeczko i komoda wyglądają jakby z kompletu były więc dobrze, że zamówiłaś tańszą :)
ja swoimi mebelkami się będę chwalić dopiero w styczniu :szok: tak się zastanawiam czy my ze wszystkim zdążymy przed porodem
 
reklama
ja swoimi mebelkami się będę chwalić dopiero w styczniu :szok: tak się zastanawiam czy my ze wszystkim zdążymy przed porodem
Vinga, nie przejmuj się! U nas się wczoraj okazało, że farba w kuchni i przedpokoju zamiast oliwkowej (taka była na próbniku i tak nas przekonywał facet na dziale w markecie, gdzie ją kupiliśmy) wyszła... wściekle limonkowa!:szok: A ten kolor elegancko mi wywala całą koncepcję mebli, dodatków itp. Na dodatek jest tak jadowity, że bez okularów słonecznych ani rusz... Więc mało, że i tak remont kończymy z megapoślizgiem, to jeszcze i to... A do połowy listopada miało być już po wszystkim i mieliśmy tylko spokojnie czekać na naszą kruszynkę...
BTW. Jest to farba Dulux, kolor z mieszalnika. Nie kupujcie tego, bo się do niczego nie nadaje, nawet nie kryje porządnie, trzeba 3 razy malować.
 
Do góry