reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe zakupoholiczki - hity i kity styczniówek

a do mnie właśnie doszły dwie paczki :) w jednej termometr a w drugiej chusta elastyczna. materiał bardzo porządny więc polecam wyroby pani Pętelki :D kupiłam tą granatową i bardzo ładny kolorek
 
reklama
Do mnie dziś przyszły próbki z Johnsona ;) mleczko i szmpon :) nie za wielkie ale na 3-4 razy wystarczy :p wezmę do szpitala to nie trzeba bedzie dźwigać większej butli, chyba starczy :)
 
Nam wreszcie udało się zakupić kombinezon dla małej, kupiłam od razu rozmiar większy i jestem mega happy :) Do tego 3 cieniutkie czapeczki z Nexta. Szukam grubszej i jak już zobaczę fajną, to nie jest wiązana, a chyba taka byłaby najlepsza? Jak myślicie?
 
ja dziś jestem mega szczęśliwa :) kupiliśmy brykę dla Tymusia :tak: spontanicznie, wczoraj znaleźliśmy ogłoszenie, dziś nam przesłali zdjęcia, pojechaliśmy i wróciliśmy z wózikiem :) cena 750 zł, stan rewelacyjny, ale się cieszę. Na początku ciąży się zarzekałam, że wózek tylko nowy, ale jednak realne spojrzenie na nasze dochody zmeniło moje przekonanie, ale jest świetny ten wózek:-)
tutek-grander-alu-foteli_4262.jpg
 
Super wozio...ja skolei nastawiałam się na zakup używanego,ale po pierwsze mury 4plus używanej nie spotkam bo to nowość a po drugie to teść stwierdził że to on kupuje wózek i pierwszy wnuk ma mieć nowy ;)
A Twój synek będzie Tymon czy Tymoteusz bo Tymcio to raczej Tymon;)
 
reklama
no jak darowany wózek to super :) u Nas, nie mamy co liczyć na wsparcie ze strony dziadków, więc stwierdziłam, że nie będę się unosić ambicjami, ale naprawdę mi się podoba, szwagierka też ma wózek tutka, tylko Tombero, i jest zadwolona, więc ja też mam nadzieję, że będzie się sprawował;-)

co do imienia to widzisz mi się zawsze wydawało, że Tymuś, Tymcio, Tymek to właśnie od Tymoteusz, zobacz ile tu zdrobnień :-D:szok: http://zdrobnienia.pl/tymoteusz.htm a w przedszkolu miałam chłopca Tymoteusza, a jego mama wołała o Tymon, więc chyba jak kto lubi;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry