reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
super ❤️
 
reklama
Super! 😻 To pierwsze grupowe prenatalne mamy już za sobą, kto jeszcze w najbliższym czasie wizytuje? 😀
Czy do tego badania trzeba się jakoś przygotować lub znać odpowiedzi na jakieś pytania jak to już było poruszone w filmiku czy raczej o nic nie pytali? ☺️ a i czy do tego USG trzeba mieć pełny pęcherz? 🤔

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie głowa całe popołudnie 🤯
A ja właśnie dzisiaj jakoś w dobrej formie
Dokupiłam jeszcze Xonvea - mam nadzieję że nie będzie rzezi przy odstawieniu🤢🤢🤢🤢🫢🫢🫢🫢🫠🫠🫠🫠

To co było na filmiku to wywiad rodzinny , i też zapadło mi w głowie czy matka rodzącej w ciąży nie miała stanu rzucawkowego 🫠
 
Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
Cudownie! Cześć mała Kruszynko, ciotki mówią dzień dobry 😊 ja dziś powiedziałam o ciąży w pracy, a po wciągnęłam złotego vifona, wszedł jak najlepszą potrawą 😊
 
Super! 😻 To pierwsze grupowe prenatalne mamy już za sobą, kto jeszcze w najbliższym czasie wizytuje? 😀
Czy do tego badania trzeba się jakoś przygotować lub znać odpowiedzi na jakieś pytania jak to już było poruszone w filmiku czy raczej o nic nie pytali? ☺️ a i czy do tego USG trzeba mieć pełny pęcherz? 🤔

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie głowa całe popołudnie 🤯
Usg to pierwsze jest przezpochwowe, bo dzieciaczki są jeszcze za małe na to przez brzuch. Nie, pęcherz może być spokojnie oprozniony :)
W sumie nie trzeba się jakoś przygotowywać, znać swoją wagę, wzrost, historię ciąż i tyle :)
 
Dziewczyny, a u Was lekarze mówią jakie dzidzia ma tętno czy tylko wpisują w kartę Fhr+?
Mi wczoraj tylko powiedział że bije trochę wolno ale z racji że jest 6+1 to może sie rozkręci i dlatego mam wizytę za tydzień. Zobaczymy. Ale nie powiedział ile bije a ja w tym amoku nie zapytałam.
 
Usg to pierwsze jest przezpochwowe, bo dzieciaczki są jeszcze za małe na to przez brzuch. Nie, pęcherz może być spokojnie oprozniony :)
W sumie nie trzeba się jakoś przygotowywać, znać swoją wagę, wzrost, historię ciąż i tyle :)
w ciąży z córką prenatalne pierwsze miałam przez brzuch
 
reklama
Do góry