reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Dziewczyny dzisiaj na wizycie partner powiedział gin że jestem mocno przewrażliwiona o maluszka i się martwię czy wszystko ok . Moja gin na to że generalnie 60 procent wszystkich ciąż kończy się poronieniem we wczesnym etapie i większość kobiet w ogóle nie wie że było w ciąży . Natomiast po 7 tyg ryzyko już znacząco spada , więc nie mamy się martwić jak, bo po 7 tyg ryzyko utraty ciąży bardzo maleje . Mam nadzieję że kogoś uda mi się podnieść na duchu w tym naszych obawach chociaż na chwilę :)
 
reklama
Czyli ja jeszcze tydzień 😅 Modlę sie o to by 26.06 serduszko biło jak dzwon będzie 7+2 i trochę mi ulży 😅
Dziewczyny dzisiaj na wizycie partner powiedział gin że jestem mocno przewrażliwiona o maluszka i się martwię czy wszystko ok . Moja gin na to że generalnie 60 procent wszystkich ciąż kończy się poronieniem we wczesnym etapie i większość kobiet w ogóle nie wie że było w ciąży . Natomiast po 7 tyg ryzyko już znacząco spada , więc nie mamy się martwić jak, bo po 7 tyg ryzyko utraty ciąży bardzo maleje . Mam nadzieję że kogoś uda mi się podnieść na duchu w tym naszych obawach chociaż na chwilę :)
 
Dziewczyny dzisiaj na wizycie partner powiedział gin że jestem mocno przewrażliwiona o maluszka i się martwię czy wszystko ok . Moja gin na to że generalnie 60 procent wszystkich ciąż kończy się poronieniem we wczesnym etapie i większość kobiet w ogóle nie wie że było w ciąży . Natomiast po 7 tyg ryzyko już znacząco spada , więc nie mamy się martwić jak, bo po 7 tyg ryzyko utraty ciąży bardzo maleje . Mam nadzieję że kogoś uda mi się podnieść na duchu w tym naszych obawach chociaż na chwilę :)
mnie to chyba uspokoi dopiero poród 😅 mimo iż widziałam w końcu to bijące serduszko a nawet jak ładnie sobie pływa ja już mam ponownie swoje schizy 🤦🏻‍♀️ 😅
 
Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
 

Załączniki

  • 6e89d6c2-d531-48d9-9d47-40f41cf55bef.jpeg
    6e89d6c2-d531-48d9-9d47-40f41cf55bef.jpeg
    33,2 KB · Wyświetleń: 74
Ja ze swoim tez sie znamy z liceum 😃😃 nie lubilam go 😂😂 a od kilku lat wielka milosc, spotkalismy sie na tinderze i przypadkiem mu dalam serduszko 😂 bylo mi tak glupio .. ze mowie w razie czego to wkrece ze dalam po znajomosci. Potem sie okazalo, ze mieszka ulice dalej 😂 a pozniej ze tą sama grupe krwi nawet ujemna .. 😂😂
 
Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
Piękny Czlowieczek 💖
 
Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
piękna dziecinka 😍
 
Melduję się!
Przepraszam was że od rana ani znaku życia ale dzień na wariata oczywiście. Do sedna!
Moje mile 5 cm człowieka! Badanie wyszło prawidłowe ja mało nie zeszłam tam na zawał. Płakałam jak bóbr. Termin z OM 2 styczeń z USG czyli 2 styczeń z Prenatalnych 2 styczeń.
Lekarz powiedział że coś jest między nogami a co dokładnie to powie nam w 2 trymestrze 😊 mąż pełen nadziei na syna ❤️
Super! 😻 To pierwsze grupowe prenatalne mamy już za sobą, kto jeszcze w najbliższym czasie wizytuje? 😀
Czy do tego badania trzeba się jakoś przygotować lub znać odpowiedzi na jakieś pytania jak to już było poruszone w filmiku czy raczej o nic nie pytali? ☺️ a i czy do tego USG trzeba mieć pełny pęcherz? 🤔

Ja dzisiaj kiepsko się czuję, boli mnie głowa całe popołudnie 🤯
 
reklama
mnie to chyba uspokoi dopiero poród 😅 mimo iż widziałam w końcu to bijące serduszko a nawet jak ładnie sobie pływa ja już mam ponownie swoje schizy 🤦🏻‍♀️ 😅
Wczoraj na yt szort wyświetlił mi się filmik że martwisz się ciążą i porodem a najgorzej jest później
A na filmiku tacy kolesie nastolatkowie co jeżdżą na rowerach po lasach i te Wyskoki różne robią wypadają z tych rowerów mają połamane ręce nogi osobiście mam koleżankę której syn na moto Kross-a ch jeździ osiemnaście lat a już chodził w goresecie na kręgosłup
 
Do góry