reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja robię wyżej, bo tak mam tłuszczyk rozłożony, że jest za co chwycić.

Co do różnicy wieku u nas będzie 12lat 😱 Syn już wie i wbrew moim podejrzeniom jest szczęśliwy, że będzie miał rodzeństwo. Poza tym bardzo o mnie teraz dba, jestem zszokowana jego zachowaniem.
Ja mam siostrę starsza 11 lat :-)
Nie narzekam :-D
 
Ja mogę niestety tylko po południu, bo tak jak pisałam, mąż musi zostać z młodą. U tego gina zazwyczaj jest opóźnienie koło pół h, ale nie narzekam, bo on jest bardzo dokładny i wiem, że wszystko dobrze sprawdzi.
ja rozumiem ze niga byc opóźnienia jakieś. Bo kazdy przypadek jest inny. Ale on zapisywał np dwie pacjentki na tą samą godzinę albo jedna na 17.10 a kolejna 17.20 a w gabinecie trzymał średnio po pół godziny. I później kwitlam tam nawet 4 godziny...
 
ja rozumiem ze niga byc opóźnienia jakieś. Bo kazdy przypadek jest inny. Ale on zapisywał np dwie pacjentki na tą samą godzinę albo jedna na 17.10 a kolejna 17.20 a w gabinecie trzymał średnio po pół godziny. I później kwitlam tam nawet 4 godziny...
Ja to pisałam na zasadzie, że opóźnienie rzędu pół h jest całkowicie ok, ale nie miałam na myśli, że Ty przesadzasz czy coś ;) jakby były opóźnienia po 4h, to szybko bym się przepisała gdzieś indziej :/
 
reklama
Do góry