reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Na moim wątku z 1 ciąży mamy zasadę, że co najmniej raz na 2 tyg trzeba coś od siebie napisać, a raz na 2 miesiące jest czyszczenie listy i nieaktywni użytkownicy są usuwani. Myślę, że to w porządku, teraz mamy tam naprawdę zgrane grono i znamy się jak dobre koleżanki ;)
A jeszcze fajne było to, że mieliśmy tabelkę z nickiem, wiekiem, terminem porodu, miejscem zamieszkania i która to ciąża (oczywiście 2 ostatnie informacje nie były obowiązkowe). Moim zdaniem było to bardziej czytelne i lepiej się zapamiętywało, kto jest kto.


Ja dziś wizytuję o 18:00 i bardzo trzyma mnie stres. Między moimi dziećmi będzie 1,5 r różnicy i o ile ogólnie płeć byłaby mi obojętna, to ze względów praktycznych wolałabym dziewczynkę - mamy 3-pokojowe mieszkanie i nie chcielibyśmy oddawać sypialni i przenosić się do salonu 🙄 a jakoś srednio sobie wyobrażam rodzeństwo innej płci w jednym pokoju w wieku szkolnym czy tym bardziej nastoletnim.

Za to między mną a moim bratem jest 11 lat różnicy i powiem Wam, że dla mnie to hardcore. Jesteśmy na tak różnych etapach życia, że naprawdę niewiele mamy ze sobą wspólnego, mimo że ogólnie się lubimy. Ja też niejako "z urzędu" mam do niego podejście jak matka, a nie siostra, bo od początku bylam angażowana w opiekę itp, wszyscy wymagali ode mnie dorosłości i trudno mi się przestawić na relacje typowe dla rodzeństwa.
Ja mam wizytę za godzinę. Do 18 to już bym pewnie jajko zniosła :D
 
Ja mam też heparyne. I jak pytałam gina czy mogłabym inne miejsce to powiedział, że na ten moment mam robić w brzuch. Jest coraz gorzej. Niby siniaków jakichs wielkich nie mam. Ale z kolei teraz tak ciężko ta igła wchodzi że mam wrażenie jakby wbijało się w coś twardego...I te zastrzyki robie na linii pępka w odległości 5 cm od. A można np wyżej robic albo niżej?
Można robić wyżej, niżej. Lekarz mówił że 5 cm pod pepkiem też. Zależy tylko zachować 5 cm dookoła pepka
 
Chciałam jeszcze zapytać dziewczyny czy Was też tak kłuję krocze :/🙈🙈 jestem w 11+3 i od dwóch dni pokluwa, ciągnie mnie podbrzusze ale tak bardzo nisko+krocze. Dziwne uczucie
mnie ciągnie przy jakimś szybkim ruchu lewą strona. I tez mam takie dziwne uczucie z kroczu ale w sumie w tym tygodniu mi odpuściło. Za to promieniuje mi jakby od krzyża w dół i to takie nieprzyjemne. Trochę podobnie jak na Okres.
 
reklama
Do góry