reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Co do różnicy w wieku to mam brata rok młodszego, siostra 8 lat i brat 11. Najlepszy kontakt mam jednak z siostra a z najmłodszym bratem jakoś nie mam o czym gadać 😀 między moja córka a dzieciątkiem będzie prawie 7 lar różnicy i się nie cieszy póki co 😀 wstęp do jej pokoju maja tylko mama, tata i dzieci od 4-7 lat 🤣🤣 także warunki już stawia 😃
 
Aha . Ile lekarzy tyle teorii :-) najważniejsze żebyś leżała i odpoczywała . Mi się wchłonął i nie było śladu . Zobaczymy teraz jak pójdę po 3 tygodniach co tam słychać ciekawego…:-)
ja tez mialam krwiaki I przez to zwolnienie i mialam się oszczędzać. I nic mi.nie.mowil ze mam odstawic acard czy heparyne. Nawet powiedział coś w stylu że to ze mam zastrzyki to dobrze ze to pomaga przy krwiakach. Wczoraj na wizycie ich nie widział powiedział ze kosmowka jednorodna. Także nie wiem czy się wchlonely czy oprozniky. Dwa razy mialam takie delikatne brazowe plamienia i w niedzielę takie bardziej beżowe. Takze nie mialam jakichs obfitych tych plamien. I to było zazwyczaj z rana widoczne po nocy a w ciągu dnia już czysto.
 
Ja to pisałam na zasadzie, że opóźnienie rzędu pół h jest całkowicie ok, ale nie miałam na myśli, że Ty przesadzasz czy coś ;) jakby były opóźnienia po 4h, to szybko bym się przepisała gdzieś indziej :/
spokojnie tak tego nie odebrałam. Tylko chcialam wyjaśnić w jaki sposób tak się to wszystko wydłużało. A sporo do niego się nachodziłam. Bo od grudnia mialam monitoring także średnio 3 razy w miesiącu I chyba tylko raz się zdarzyło że byłam zapisana na 16. Weszłam o 17 i wyszłam o 17.15.
 
reklama
Do góry