reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Niestety,jest masa rzeczy na które wpływu nie mamy. To taki czas teraz, że każda z nas jest kłębkiem myśli 24/7. Ja gdybym mogła codziennie chodziłabym na usg zobaczyć czy na pewno wszystko jest dobrze ,bo każdy zanik bolu piersi,czy mocniejszy bol podbrzusza to juz alarm w głowie 😵. Pozostaje nam jedynie dbać o siebie i maluszki, czekać na wizyty i mieć nadzieję,że wszystko będzie dobrze i oby tak było. Znam historie,gdzie w 8msc ciazy dziewczyna dowiedziała się również ze dzidzia nie żyje od kilku dni. Ale nie będę wdrażać szczegółów. Gleboko woerze ze u każdej z nas wszystko będzie super ✊.


Z innej beczki.. od 2 dni tak rwa i bola mnie dziasla.. czygalam ze naczynia krwionośne itp wszystko sie rozpulchnia w buzi ale zeby az tak... bylam u stomatolog mam zabezpieczone te do roboty, ale akurat te zeby i dziasla co tak okrutnie rwą sa zdrowe.. nawet nie wiem co w tym temacie mozna zrobić zeby troche ulzyc. Albo co kupic? Plukanke?
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
 
reklama
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
Ja od siebie polecam pastę do zębów meridol. Bardzo pomaga na spuchnięte i krwawiące dziąsła. Fakt, ze smaku nie ma ciekawego ale da się znieść.
 
Ja od siebie polecam pastę do zębów meridol. Bardzo pomaga na spuchnięte i krwawiące dziąsła. Fakt, ze smaku nie ma ciekawego ale da się znieść.
o to muszę zakupić. Właśnie teraz tak myślę że miglam sobie podrażnić pasta. Wcześniej używałam elmexu sensitive a się skończyła I mąż wyciągnął z szafki jakas colgate. I jak nią mylam to ledwo dalam radę tak jakas mocna mi sie wydawała...
No nic muszę zakupić dla siebie Inna.
 
o to muszę zakupić. Właśnie teraz tak myślę że miglam sobie podrażnić pasta. Wcześniej używałam elmexu sensitive a się skończyła I mąż wyciągnął z szafki jakas colgate. I jak nią mylam to ledwo dalam radę tak jakas mocna mi sie wydawała...
No nic muszę zakupić dla siebie Inna.
Mi akurat bardzo ta pasta pomogła i do tego miękka szczoteczka. Inna pasta miałam wrażenie ze jeszcze bardziej podrażniam sobie dziąsła.
 
U mnie dziś 10+4 i przez weekend miałam spadek formy ale to przez pogardę bo w Niemczech raz deszcz, raz słońce 😀 ogólnie trzymam się dalej bez objawów jedynie co to czyje ze mam ciężkie piersi 🤣 tak czytam ile wy już badań mieliście zrobionych a ja na ostatniej wizycie miałam dopiero mocz i badanie krwi pierwszy raz i czekam na wyniki 😀
Ja na NFZ miałam mocz, morfologie, kiłę, toksoplazmozę, grupę krwi. Od diabetologa krzywą cukrową, TSH i morfologię. A prywatnie robiłam najpierw sama cukier, insulinę, beta, morfologię, TSH, tyle, ft4, ferrytyne, d3, kwas foliowy, i coś tam jeszcze co akurat było w pakiecie w diagnostyce, a potem gin prywatnie kazała jeszcze HIV, hcv, wirus mega(coś tam), różyczkę. Mam wszystko zrobione przed 10 tygodniem, wszystkie wyniki jak na razie w normie pomimo pierwszego cukru nieprawidłowego, krzywa wyszła idealnie.
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
Ja tak miałam dwa tygodnie temu, dziąsła krwawiły, napuchly i podniebienie także. Na szczęście przeszło w ciągu trzech dni, tak jak przyszło.
 
reklama
Ja na NFZ miałam mocz, morfologie, kiłę, toksoplazmozę, grupę krwi. Od diabetologa krzywą cukrową, TSH i morfologię. A prywatnie robiłam najpierw sama cukier, insulinę, beta, morfologię, TSH, tyle, ft4, ferrytyne, d3, kwas foliowy, i coś tam jeszcze co akurat było w pakiecie w diagnostyce, a potem gin prywatnie kazała jeszcze HIV, hcv, wirus mega(coś tam), różyczkę. Mam wszystko zrobione przed 10 tygodniem, wszystkie wyniki jak na razie w normie pomimo pierwszego cukru nieprawidłowego, krzywa wyszła idealnie.

Ja tak miałam dwa tygodnie temu, dziąsła krwawiły, napuchly i podniebienie także. Na szczęście przeszło w ciągu trzech dni, tak jak przyszło.
W Niemczech za niektóre badania krwi trzeba płacić bo nie wszystko pokrywa kasa chorych. O dziwo wyniki żelaza wyszły mi w porządku a zawsze wskazywało na anemię. Na resztę czekam.
 
Do góry