reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Właśnie wróciłam do domu.
Dziewczyny no generalnie dalej niewiadomo skąd to plamienie. Tak dokładnego usg to chyba nigdy jeszcze nie miałam. Tak dokładnie i długo ginekolog mnie badała i nic nie znalazła. Powiedziała żebym się nie martwiła bo serduszko dzidziusia bije, wszystko jest ładnie, dobrze. Szyjka wydolna, żadnego krwiaka nie ma, żadnej nadżerki, no nic 🙄
Nie przejmować się, oszczędzać, a moja ginekolog trochę wyśmiała ze z takim czymś kazała mi jechać do szpitala. Oczywiście kazała się obserwować i gdyby pojawiło się rzeczywiście krwawienie mocniejsze żywa krwią to żebym pojechała do szpitala dopiero.

Dziewczyny stwierdziłam aż ze do tej babeczki się przepisze, nawet pamietała ze robiła mi cc. A później przyszła płatność a tam 200 zł konsultacja gin + 190 usg 🥲🥲🥲 czar prysł 😅😅😅😅
Ale koniec, wracam do swojej ginekolog która prowadziła moją pierwsza ciąże. Z tej u której prowadzę obecnie nie jestem zadowolona i nie czuje się pewnie. Oby było teraz tylko lepiej.


+ m u mnie szykuje się najprawdopodobniej drugi chłopak 😅😅 na usg w 10 tyg w 1 ciąży tez ginka się poznała ze będzie syn i teraz to samo 🤪 ale oczywiście wiadomo na tym etapie jeszcze nie da się tego na 100% potwierdzić 😅
Tak się cieszę kochana ❤
 
reklama
Wiesz co, mój gin mówi, że plamienie czasem jest od implantacji, że implantacja trwa dłużej nie tylko na początku.
U mnie synek w 11tc był dziewczynką 😉 w 13 już było wyraźnie widać, że jest chłopak. Znajoma 6 lat temu cała ciąże myślała, że będzie chłopak, kilku lekarzy tak mówiło, nawet na 3/4d 🙈 przed porodem lekarz mówi, że na jego to dziewczynka i urodziła dziewczynkę 😏 niemniej super, że wszystko ok. Będziesz spokojniejsza. A zmieniła ta luteinę?
Ja znowu jak leżałam w szpitalu po porodzie to była taka dziewczyna która miała powiedziane ze urodzi się chłopak a podczas SN okazało się ze dziewczynkę ma 😍 była szczęśliwa bo marzyła o córeczce ale jestem w szoku ze tyle lekarzy nie poznało się co do płci przez cała ciąże 🙈
 
Witam :) czy mogę się dołączyć do grupy? Mam termin na styczeń. Obecnie jestem w 10tc+1 dzień , według ostatniej miesiączki 11tc+1 dzień. Przychodzę tutaj z pytaniem czy może któraś z Was czuję się w tym momencie bez życia? Chodzi mi o całkowity brak energii. Wstanie rano z łóżka, to dla mnie ogromy wysiłek..nie mówiąc już o tym jak ciężko mi się zmusić do pójścia pod prysznic i do względnego ogarnięcia się. I tutaj nie chodzi o to , że wymiotuje i czuję się źle, wymioty skończyły mi się jakieś dwa tygodnie temu. Od tamtego czasu sporadycznie jest mi tylko niedobrze. Czasami mam taki dzień , że wstaje z łóżka i czuję się jakbym wcale nie była w ciąży, ale niestety częściej zdarzają się dni w których nie mam na nic ochoty, cały dzień zalegam w łóżku. Czuję się dobrze, nic mnie nie boli..jednak ten brak energii na co kolwiek po prostu mnie wykończy. Czy któraś z Was przechodzi te pierwsze tygodnie podobnie jak ja? Jak sobie z tym poradzić?
Ja tak mam,w dodatku czuje się jakaś bezużyteczna i antyspołeczna.Mam czasem takie przytłaczające myśli,ale nie w każdym dniu
 
Myślałam żeby już zapytać się na usg genetyczne tylko różnica między OM a usg wynosi 9 dni. Myślicie by zapisać się wg usg czy OM? Bo myślałam o 12 tygodniu ;)
Dzisiaj jakiś też tak dziwnie, non stop bolały mnie piersi, non stop siku, dzisiaj jakoś tak spokojnie.
 
Właśnie wróciłam do domu.
Dziewczyny no generalnie dalej niewiadomo skąd to plamienie. Tak dokładnego usg to chyba nigdy jeszcze nie miałam. Tak dokładnie i długo ginekolog mnie badała i nic nie znalazła. Powiedziała żebym się nie martwiła bo serduszko dzidziusia bije, wszystko jest ładnie, dobrze. Szyjka wydolna, żadnego krwiaka nie ma, żadnej nadżerki, no nic 🙄
Nie przejmować się, oszczędzać, a moja ginekolog trochę wyśmiała ze z takim czymś kazała mi jechać do szpitala. Oczywiście kazała się obserwować i gdyby pojawiło się rzeczywiście krwawienie mocniejsze żywa krwią to żebym pojechała do szpitala dopiero.

Dziewczyny stwierdziłam aż ze do tej babeczki się przepisze, nawet pamietała ze robiła mi cc. A później przyszła płatność a tam 200 zł konsultacja gin + 190 usg 🥲🥲🥲 czar prysł 😅😅😅😅
Ale koniec, wracam do swojej ginekolog która prowadziła moją pierwsza ciąże. Z tej u której prowadzę obecnie nie jestem zadowolona i nie czuje się pewnie. Oby było teraz tylko lepiej.


+ m u mnie szykuje się najprawdopodobniej drugi chłopak 😅😅 na usg w 10 tyg w 1 ciąży tez ginka się poznała ze będzie syn i teraz to samo 🤪 ale oczywiście wiadomo na tym etapie jeszcze nie da się tego na 100% potwierdzić 😅
🙂🙂 Suuuper....pamiętała że cc robiła...może jakiś podpis zostawiła...jak na obrazie 😂😂😂 Generalnie to bardzo dużo płacicie za te wizyty...ja 200zl za konsultacje i usg...co prawda nie w samym Poznaniu ale baaardzo niedaleko 🙂
 
reklama
Myślałam żeby już zapytać się na usg genetyczne tylko różnica między OM a usg wynosi 9 dni. Myślicie by zapisać się wg usg czy OM? Bo myślałam o 12 tygodniu ;)
Dzisiaj jakiś też tak dziwnie, non stop bolały mnie piersi, non stop siku, dzisiaj jakoś tak spokojnie.
Ja bym zapisała się wg daty z USG.

Ja w Gdańsku place 250 za wizytę z USG, więc chyba nie tak źle, a myslalam, że to dużo :p
 
Do góry