reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Niestety,jest masa rzeczy na które wpływu nie mamy. To taki czas teraz, że każda z nas jest kłębkiem myśli 24/7. Ja gdybym mogła codziennie chodziłabym na usg zobaczyć czy na pewno wszystko jest dobrze ,bo każdy zanik bolu piersi,czy mocniejszy bol podbrzusza to juz alarm w głowie 😵. Pozostaje nam jedynie dbać o siebie i maluszki, czekać na wizyty i mieć nadzieję,że wszystko będzie dobrze i oby tak było. Znam historie,gdzie w 8msc ciazy dziewczyna dowiedziała się również ze dzidzia nie żyje od kilku dni. Ale nie będę wdrażać szczegółów. Gleboko woerze ze u każdej z nas wszystko będzie super ✊.


Z innej beczki.. od 2 dni tak rwa i bola mnie dziasla.. czygalam ze naczynia krwionośne itp wszystko sie rozpulchnia w buzi ale zeby az tak... bylam u stomatolog mam zabezpieczone te do roboty, ale akurat te zeby i dziasla co tak okrutnie rwą sa zdrowe.. nawet nie wiem co w tym temacie mozna zrobić zeby troche ulzyc. Albo co kupic? Plukanke?
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
 
reklama
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
Ja od siebie polecam pastę do zębów meridol. Bardzo pomaga na spuchnięte i krwawiące dziąsła. Fakt, ze smaku nie ma ciekawego ale da się znieść.
 
Ja od siebie polecam pastę do zębów meridol. Bardzo pomaga na spuchnięte i krwawiące dziąsła. Fakt, ze smaku nie ma ciekawego ale da się znieść.
o to muszę zakupić. Właśnie teraz tak myślę że miglam sobie podrażnić pasta. Wcześniej używałam elmexu sensitive a się skończyła I mąż wyciągnął z szafki jakas colgate. I jak nią mylam to ledwo dalam radę tak jakas mocna mi sie wydawała...
No nic muszę zakupić dla siebie Inna.
 
o to muszę zakupić. Właśnie teraz tak myślę że miglam sobie podrażnić pasta. Wcześniej używałam elmexu sensitive a się skończyła I mąż wyciągnął z szafki jakas colgate. I jak nią mylam to ledwo dalam radę tak jakas mocna mi sie wydawała...
No nic muszę zakupić dla siebie Inna.
Mi akurat bardzo ta pasta pomogła i do tego miękka szczoteczka. Inna pasta miałam wrażenie ze jeszcze bardziej podrażniam sobie dziąsła.
 
U mnie dziś 10+4 i przez weekend miałam spadek formy ale to przez pogardę bo w Niemczech raz deszcz, raz słońce 😀 ogólnie trzymam się dalej bez objawów jedynie co to czyje ze mam ciężkie piersi 🤣 tak czytam ile wy już badań mieliście zrobionych a ja na ostatniej wizycie miałam dopiero mocz i badanie krwi pierwszy raz i czekam na wyniki 😀
Ja na NFZ miałam mocz, morfologie, kiłę, toksoplazmozę, grupę krwi. Od diabetologa krzywą cukrową, TSH i morfologię. A prywatnie robiłam najpierw sama cukier, insulinę, beta, morfologię, TSH, tyle, ft4, ferrytyne, d3, kwas foliowy, i coś tam jeszcze co akurat było w pakiecie w diagnostyce, a potem gin prywatnie kazała jeszcze HIV, hcv, wirus mega(coś tam), różyczkę. Mam wszystko zrobione przed 10 tygodniem, wszystkie wyniki jak na razie w normie pomimo pierwszego cukru nieprawidłowego, krzywa wyszła idealnie.
ja mam też właśnie ostatnio mega zdarte podniebienie, krwawia mi dzisiaj podczas mycia i zauważyłam właśnie przy zębach takie napuchniete i mega zaczerwienione. Wspomoglam się troche dento septem, ale nie wiem czy nożna tego używać...
Ja tak miałam dwa tygodnie temu, dziąsła krwawiły, napuchly i podniebienie także. Na szczęście przeszło w ciągu trzech dni, tak jak przyszło.
 
reklama
Ja na NFZ miałam mocz, morfologie, kiłę, toksoplazmozę, grupę krwi. Od diabetologa krzywą cukrową, TSH i morfologię. A prywatnie robiłam najpierw sama cukier, insulinę, beta, morfologię, TSH, tyle, ft4, ferrytyne, d3, kwas foliowy, i coś tam jeszcze co akurat było w pakiecie w diagnostyce, a potem gin prywatnie kazała jeszcze HIV, hcv, wirus mega(coś tam), różyczkę. Mam wszystko zrobione przed 10 tygodniem, wszystkie wyniki jak na razie w normie pomimo pierwszego cukru nieprawidłowego, krzywa wyszła idealnie.

Ja tak miałam dwa tygodnie temu, dziąsła krwawiły, napuchly i podniebienie także. Na szczęście przeszło w ciągu trzech dni, tak jak przyszło.
W Niemczech za niektóre badania krwi trzeba płacić bo nie wszystko pokrywa kasa chorych. O dziwo wyniki żelaza wyszły mi w porządku a zawsze wskazywało na anemię. Na resztę czekam.
 
Do góry