reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja mam od jakiegoś czasu nudności, wymiotować nie potrafię. Piersi niby bolą, są wrażliwe, podbrzusze jak na @ pobolewa choć coraz mniej. No i ciągle zmęczona jestem.
 
Ja rano cierpie na jakaś chrzaniona bezsenność
u mnie pobudki kilka razy w nocy: siku i picie. Rano budze się po 7 ale jeszcze do 8 przeciągam. Nie mam apetytu na nic. Jem z musu. Żadne warzywa i owoce nie wchodza oprócz truskawek i pomidorów. Najgorsze jest to ze powinnam trzymać dietę a ja nie mogę patrzeć na ciemne pieczywo i inne taki produkty ktore powinnam jeść. Jak sobie radzicie przy IO teraz?
No i jakoś około godziny 14 ścina mnie i np wczoraj obudziłam sie o 16. Nawet nie wiem kiedy odleciałam. Jeśli chodzi o mdłości To teraz mam na wieczór i piersi tez pobolewają na wieczór. Plus wieczorem jeszcze mam mega wysadzony brzuch bo rano jestem prawie płaska 😉.
 
Hej dziewczyny 😊 19 maja dowiedziałam się, że jestem w ciąży (5 lat staran, pierwsza ciąża). 20 maja robiłam betę i wyszła 855. Byłam u mojej ginekolog 27 maja i potwierdziła, że serduszko bije ale jeszcze go nie słychać. Termin na 22 stycznia. W nocy z 28/29 maja zaczęłam krwawić. Jechałam na szpital, zbadali mnie, powiedzieli ze ciąża jest żywa i zostawili mnie na oddziale 3 doby podając luteine, nospe i duphaston ( dodam że od początku strasznie boli mnie dół podbrzucha). Beta w szpitalu 12929. Wczoraj przy badaniu dowiedziałam się ze dzidzia urosła, że wszystko okej, mam odpoczywać. Na wypisie zobaczyłam niewielkiego stopnia odwarstwienie się kosmówki. Jestem przerażona. Dzisiaj rano obudził mnie straszny bol podbrzusza i lekkie brazowe plamienie które na ten moment się nie pojawia. Wizytę mam dopiero 13 czerwca. Do tego czasu luteina, duphaston i aspargin. Może któraś z was też miała cos podobnego?
 
Hej dziewczyny 😊 19 maja dowiedziałam się, że jestem w ciąży (5 lat staran, pierwsza ciąża). 20 maja robiłam betę i wyszła 855. Byłam u mojej ginekolog 27 maja i potwierdziła, że serduszko bije ale jeszcze go nie słychać. Termin na 22 stycznia. W nocy z 28/29 maja zaczęłam krwawić. Jechałam na szpital, zbadali mnie, powiedzieli ze ciąża jest żywa i zostawili mnie na oddziale 3 doby podając luteine, nospe i duphaston ( dodam że od początku strasznie boli mnie dół podbrzucha). Wczoraj przy badaniu dowiedziałam się ze dzidzia urosła, że wszystko okej, mam odpoczywać. Na wypisie zobaczyłam niewielkiego stopnia odwarstwienie się kosmówki. Jestem przerażona. Dzisiaj rano obudził mnie straszny bol podbrzusza i lekkie brazowe plamienie które na ten moment się nie pojawia. Wizytę mam dopiero 13 czerwca. Do tego czasu luteina, duphaston i aspargin. Może któraś z was też miała cos podobnego?
 
Hej dziewczyny
Musiałam skontrolować dzidzie bo idę na l4 a nie mogłabym sobie pozwolić na l4 gdybym wiedziała ze coś jest teraz nie tak… i tak dzidzia ma 1 cm ❤️ Serduszko 138 i przez sekundę je słyszałam 😍 według usg 7+1 a apki 7+3 ale lekarz mówił Że to może być jego błąd w pomiarze… termin na 15 styczeń 😊 ja spokojna ❤️ Także to najważniejsze 😍😍 czekam jeszcze na ten nieszczęsny progesteron i idę do swojej lekarki 😊
A co do funkcjonowania to z 15 miesięcznym dzieckiem nie mam czasu na odpoczynek 🙈 mąż w pracy ja z synkiem i psem sama i nie ważne czy mdłości czy nie trzeba się zająć❤️ Wstaje o 6 i padam o 22… dzisiaj pierwszy raz biegłam go kibelka 🤢 ale na szczęście zupę która zjadłam nie wyszła 🙈 piersi nie bolą… jak były małe tak są 🤣 jedynie to to już rano widać mi brzuszek nie tylko wieczorem 😊
Boje się chorób ze żłobka (właśnie aktualnie w domu szkarlatyna) ale w domu nie będę go trzymać…
Dziewczyny chciałam wam ogólnie podziękować za wsparcie 😍❤️ Naprawdę dużo daje ze chociażby można się wygadać powiedzieć o swoich obawach i wy nie ocenicie tylko pomożecie dobrze się poczuć 😍😘😘😘
 
reklama
Do góry