reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Witajcie Mamusie ,
Jestem w 8 tyg ciąży czy to możliwe żeby widać było już brzuszek ? To moja druga ciąża mam już 6 cio letniego synka ale z nim tak szybko nie było widać z tego co pamiętam . Od samego początku czuje się źle poranne mdłości trwają cały dzień , mam tylko smak na nie zdrowe jedzenie chipsy paluszki itd . Pozdrawiam
Podobno w kolejnych ciążach szybciej widać brzuch 🙂 oby szybko mdłości przeszły

Ja jestem na początku 7 tygodnia i póki co to mam tylko ogromnie wzdęty brzuch
 
reklama
Dziewczyny jutro u mnie pierwsze usg 😍 będzie to 6+0 obym usłyszała serduszko bo wydaje mi się ze dzieciątko z 26 kwietnia OM 26 marca 😊 dzisiaj rano zobaczyłam na latarni 2 bociany czyżby to znak?🤣🙈
Dzisiaj również mdłości cały czas i jestem jak worek bez dna ssanie ciagle.. a jeść się nie chce… tzn buzia nie chce jeść a brzuch chce jak tu pogodzić?🙈 a do tego robię po 600km autem codziennie… (zestaw antyrzygowy w aucie jest w razie w) dlatego planuje już od 2czereca iść na zwolnienie.
 
A my od razu powiedzieliśmy rodzicom… napisałam na kartce zostanę starszym bratem i zrobiłam synkowi zdjęcie i przesłałam do rodziców.😊 w pierwszej ciąży daliśmy kubki z napisem najlepszy dziadek i najlepsza babcia 😊
I tak brzuszek w drugiej ciąży wyglada na znacznie większy 😊🙈
 
Hej, czytam was od dawna natomiast nigdy się nie udzielałam. Dziś coś mnie zaniepokoiło wiec postanowiłam napisać i mam nadzieje ze trochę mnie uspokoicie.
Przechodziłam zabieg inseminacji 9.05, jak się okazało 21.05 zabieg był udany, pojawiła się pierwszy raz od 2 lat druga kreska na teście, bardzo cienka ale jednak, w ten sam dzień poszłam na Betę i wyszła 9.7, dziś powtórzyłam betę i wyszła 13.7, wydaje mi się ze to bardzo niski przyrost ale jestem jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki i mam nadzieje ze to przez to. Błagam powiedzcie ze swojego doświadczenia, że tak mały przyrost nie skreśla ciąży
 
Hej, czytam was od dawna natomiast nigdy się nie udzielałam. Dziś coś mnie zaniepokoiło wiec postanowiłam napisać i mam nadzieje ze trochę mnie uspokoicie.
Przechodziłam zabieg inseminacji 9.05, jak się okazało 21.05 zabieg był udany, pojawiła się pierwszy raz od 2 lat druga kreska na teście, bardzo cienka ale jednak, w ten sam dzień poszłam na Betę i wyszła 9.7, dziś powtórzyłam betę i wyszła 13.7, wydaje mi się ze to bardzo niski przyrost ale jestem jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki i mam nadzieje ze to przez to. Błagam powiedzcie ze swojego doświadczenia, że tak mały przyrost nie skreśla ciąży
A bete powtorzylas po ilu dniach? Czy następnego dnia po pierwszej?
 
reklama
Hej, czytam was od dawna natomiast nigdy się nie udzielałam. Dziś coś mnie zaniepokoiło wiec postanowiłam napisać i mam nadzieje ze trochę mnie uspokoicie.
Przechodziłam zabieg inseminacji 9.05, jak się okazało 21.05 zabieg był udany, pojawiła się pierwszy raz od 2 lat druga kreska na teście, bardzo cienka ale jednak, w ten sam dzień poszłam na Betę i wyszła 9.7, dziś powtórzyłam betę i wyszła 13.7, wydaje mi się ze to bardzo niski przyrost ale jestem jeszcze przed terminem spodziewanej miesiączki i mam nadzieje ze to przez to. Błagam powiedzcie ze swojego doświadczenia, że tak mały przyrost nie skreśla ciąży
Czyli robiłeś bete 21 I 23 maja? A w tym samym laboratorium?
 
Do góry