reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Natura lubi zaskoczyć i może się rozkreci, ale na radość zdecydowanie za wcześnie. Nie wyglada to niestety super. Poczekaj moze do dnia miesiaczki. Na teście powinna juz być wtedy wyraźna kreska, a nie cień.
Dziś rano robiłam kolejny domowy test i kreska była już zdecydowanie wyraźniejsza
 

Załączniki

  • F547208A-B10F-494A-9082-394426CA8608.jpeg
    F547208A-B10F-494A-9082-394426CA8608.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 105
Bardzo mnie martwi tylko ten mały przyrost ale czytałam na różnych stronach, że najważniejsze że rośnie, powtórzę za 2 dni znowu, a w piątek jestem umówiona do ginekologa
Pamiętaj tylko że ginekolog nic nie zobaczy ani nie utrzyma na siłę tak małej ciąży. Nie nastawiaj sie. Może tylko przepisać leki jeżeli takich potrzebujesz (niektóre dziewczyny mają różne zaburzenia i biorą leki lub zastrzyki od razu od pozytywnego testu). Paradoksalnie najlepsze co możesz zrobić to cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.
 
Miałam problem z internetem. Wizyta na NFZ miło mnie zaskoczyła. Lekarz bardzo mily, delikatny. USG takie ma szybko żeby zajrzeć czy jest ok i dzidziuch tydzień temu był 2 dni młodszy niż OM a dziś 4 dni starszy niż OM. Nie pamiętam wymiarów ale był piękny o serduszko pięknie biło :) lutke i duphaston jeszcze brać..dostałam skierowanie NFZ na pappe z powodu chorób i historii i skierowanie na wszystkie badania krwi też dostałam więc dobre 500 zł zostanie w kieszeni . Zastanawiam się czy nie zostać przy tym lekarzu bo było naprawdę super. Mówił że z racji że oba porody przedwczesne i z szwem to po 20 tyg będziemy się spotykać częściej i prewencyjnie położy mnie w szpitalu na podanie sterydow na rozwój płucek...nie wiem czy tak się robi prewencyjnie muszę zasięgnąć niezależnej opinii.
 
reklama
Jeju ja jeszcze nie odpinam 😜 ale w sumie częściej noszę spódnice i sukienki i wyglądam jakbym jesienią miała rodzic
W sukienkach wyglądam na ciężarną już od roku... A jedyna ciąża jaka miałam rok temu to ta spożywcza. 😁

A dziś mam urodziny i w pracy zjadłam tyle ciasta, że w ramach pokuty właśnie wyszłam na godzinny spacer...
 
Do góry