reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Ja na szczęście nie wymiotuje tylko mnie muli 🤭
Ale dobrze to chociaż wiem ze mały fasolek rośnie. Niech mnie męczy, bo wychodzę z założenia ze po tylu stratach zniosę już wszystko 🤭💪
 
Nie będę się licytować, ale mnie diagnoza CP dotknęła 3lata temu. A dokładniej jej podejrzenie. Schemat postępowania w szpitalu znam doskonale, więc daruj sobie. Z kosmosu Ci nie napisałam, że te bety i Twoje objawy wskazują na CP. Mam wrażenie, że moja wiedza okazała się większa niż Twojego lekarza 🙄
Dużo zdrowia jeszcze raz Ci życzę, temat Twojej osoby jest dla mnie już zamknięty. Proszę wszystkich o uszanowanie mojej woli i nie prowokowania dalszych dyskusji ze mną.
Ja również mam nadzieję, że uszanujesz moją wolę i zanim cokolwiek głupiego i przykrego napiszesz to 100 razy przemyślisz jak uznasz, że ktoś kłamie, prowokuje… Nie masz nawet odwagi dziewczynę przeprosić. Przykre, że na takim forum gdzie dziewczyny się wspierają znajdzie się taki jad u jednej osoby. Pozdrawiam i więcej życzliwości ✌🏻
 
Dziewczyny zrobiłam betę tsh i dalej ten progesteron…
Beta już teraz ma 18127 także ładnie przyrasta o 145% tsh 3.5 czyli znowu będę mieć niedoczynnosc ciążowa( poprzednio tez tak miałam) Czeka mnie euthyrox ale dalej martwi mnie ten progesteron bo był 26,9 później 24.6 a teraz 23.8 i spada ciagle pomimo luteiny 🥺 martwi mnie to strasznie 🥺 we wtorek usg i już noe mogę się doczekać…
 
Dziewczyny zrobiłam betę tsh i dalej ten progesteron…
Beta już teraz ma 18127 także ładnie przyrasta o 145% tsh 3.5 czyli znowu będę mieć niedoczynnosc ciążowa( poprzednio tez tak miałam) Czeka mnie euthyrox ale dalej martwi mnie ten progesteron bo był 26,9 później 24.6 a teraz 23.8 i spada ciagle pomimo luteiny 🥺 martwi mnie to strasznie 🥺 we wtorek usg i już noe mogę się doczekać…
progesteron przyrasta skokowo, nie stresuj się bo jest cały czas w normie - jak nie masz plamień to więcej bym nie badała tylko czekała spokojnie na usg 😉
 
Dziewczyny zrobiłam betę tsh i dalej ten progesteron…
Beta już teraz ma 18127 także ładnie przyrasta o 145% tsh 3.5 czyli znowu będę mieć niedoczynnosc ciążowa( poprzednio tez tak miałam) Czeka mnie euthyrox ale dalej martwi mnie ten progesteron bo był 26,9 później 24.6 a teraz 23.8 i spada ciagle pomimo luteiny 🥺 martwi mnie to strasznie 🥺 we wtorek usg i już noe mogę się doczekać…
Progesteron jest wytwarzany pulsacyjnie. Ja przy pierwszej becie oznaczałam proga miałam 23,66 drugi raz przy becie już nie oznaczałam ale biorę 2x1 duphaston ze względu na ciąże biochemiczna w styczniu. Do wtorku już blisko, trzymam kciuki:)
 
progesteron przyrasta skokowo, nie stresuj się bo jest cały czas w normie - jak nie masz plamień to więcej bym nie badała tylko czekała spokojnie na usg 😉
Progesteron jest wytwarzany pulsacyjnie. Ja przy pierwszej becie oznaczałam proga miałam 23,66 drugi raz przy becie już nie oznaczałam ale biorę 2x1 duphaston ze względu na ciąże biochemiczna w styczniu. Do wtorku już blisko, trzymam kciuki:)
Dzięki dziewczyny Bo już się stresowałam… moje endo było 1 mm i lekarz mówił ze nie ma szans na ciąże a tu jednak 😍 pierwsza byłam na luteinie 2x100 😊 dlatego tak się tym przejmuje 🙈
 
reklama
Do góry