reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę z waszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za te, ktore zsmartwiają sie na zapas.
Właśnie wracam z wynikiem na zlecenie lekarza i niestety potwierdza on popzdni przyrost ponizej normy.
@31.03 cykl 28-32 dni
25.04 beta 5,48
27.04 beta 19,66
29.04 beta 73,74
9.05 beta 862,3
11.05 beta 1217
12.05 beta 1423
6 tydzień
Nie plamię, nie krwawię, mam delikatne pobolewanie podbrzusza, bolesne piersi oraz jestem bardziej senna, moze ze względu na emocje, ktore mną targają.
Czekam ma to, co nieuniknione i trzymam za Was wszystkie 🤞🤞
Przykro mi :((

Ja jutro chciałam iść na betę ale lekarz mówi że powyżej 6000 nie przyrasta według schematu i strata pieniędzy, napisał że mam już odpuścić badania i przyjść w poniedziałek na usg a tak to się oszczędzać.
Dziś wkładka czysta, przy podcieraniu też czysto ale jak aplikowałam lutke to jakieś tam farfocle brązowe jeszcze się pojawiły. Mam za to kłujący ból w prawym dole co jakiś czas ale wydaje mi się że w innych ciazach też tak miałam choć było to tak dawno temu....
 
Na kiedy masz lekarza i usg? Ja usg 24.05 a lekarz 1.06 😊
Lekarza mam 26 maja i wówczas mam nadzieję zrobimy USG.
Jestem też zapisana na wtorek do lekarza jakoś tak kiedyś się zapisałam i nie odwołałam i nie wiem czy iść czy nie, nic nie zobaczymy pewno bo to będzie 5+3 ale jeszcze przemyśle 😄

Na wszelki wypadek 2 czerwca też umówione samo USG w lux medzie. Ale nie wiem czy tam pójdę bo mam mieszane uczucia co do lux med
 
Hej dziewczyny ☺️ Mi aplikacja pokazuje termin porodu na 10 stycznia ☺️ Od dwóch dni mam już mdłości brak apetytu 🙈 w poprzednich dwóch ciążach nie wypadały mi włosy a w tej okropnie 🥺🙈 mam dwóch synów 😁 poza tym wszystko mi śmierdziało teraz też czuje ale nie przeszkadza mi to 🙈 może są tu mamusie córek i podziela się swoimi doświadczeniami ?? ☺️
Ja mam termin na 11 styczen i tez nie mam apetytu
 
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę z waszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za te, ktore zsmartwiają sie na zapas.
Właśnie wracam z wynikiem na zlecenie lekarza i niestety potwierdza on popzdni przyrost ponizej normy.
@31.03 cykl 28-32 dni
25.04 beta 5,48
27.04 beta 19,66
29.04 beta 73,74
9.05 beta 862,3
11.05 beta 1217
12.05 beta 1423
6 tydzień
Nie plamię, nie krwawię, mam delikatne pobolewanie podbrzusza, bolesne piersi oraz jestem bardziej senna, moze ze względu na emocje, ktore mną targają.
Czekam ma to, co nieuniknione i trzymam za Was wszystkie 🤞🤞
Bardzo mi przykro:(
 
reklama
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę z waszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za te, ktore zsmartwiają sie na zapas.
Właśnie wracam z wynikiem na zlecenie lekarza i niestety potwierdza on popzdni przyrost ponizej normy.
@31.03 cykl 28-32 dni
25.04 beta 5,48
27.04 beta 19,66
29.04 beta 73,74
9.05 beta 862,3
11.05 beta 1217
12.05 beta 1423
6 tydzień
Nie plamię, nie krwawię, mam delikatne pobolewanie podbrzusza, bolesne piersi oraz jestem bardziej senna, moze ze względu na emocje, ktore mną targają.
Czekam ma to, co nieuniknione i trzymam za Was wszystkie 🤞🤞
Przykro mi bardzo 🥺
 
Do góry