reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

reklama
Przykro mi :((

Ja jutro chciałam iść na betę ale lekarz mówi że powyżej 6000 nie przyrasta według schematu i strata pieniędzy, napisał że mam już odpuścić badania i przyjść w poniedziałek na usg a tak to się oszczędzać.
Dziś wkładka czysta, przy podcieraniu też czysto ale jak aplikowałam lutke to jakieś tam farfocle brązowe jeszcze się pojawiły. Mam za to kłujący ból w prawym dole co jakiś czas ale wydaje mi się że w innych ciazach też tak miałam choć było to tak dawno temu....
Hej ja tez miewam kłucia tylko ze po lewej stronie, myśle ze to normalne :)
Lekarz ma racje, na usg się wszystko okaże

@black_angel bardzo mi przykro kochana :( czy jeszcze mimo wszystko kontaktowalas się z lekarzem? Mimo wszystko ta beta ciagle rośnie :/
 
To ja wizytuje u gina jutro o 12:15. Idę do nowej ginekolog , bo z poprzedniej nie byłam w 100% zadowolona. Zobaczymy, boje się ze ze względu na moja chorobę przewlekła odmówi mi prowadzenia ciąży ale staram się myśleć pozytywnie.
Ja robiłam tylko jedna bete, w poprzedniej latałam jak głupia i w tej chciałam sobie odpuścić, wiec teraz stresuje się czy jutro będzie wszystko ok. Jednocześnie nie mogę doczekać :D

Mam okropnie dużo wodnistego śluzu. Wcześniej był mętny i dosyć rozciągliwy a teraz woda. Już mnie to trochę martwi, czy ma któraś tak?
 
Kurcze dziewczyny teraz się w sumie tez zmartwiłam. Tyle piszecie o tej becie.
Sprawdziłam sobie jak było z synkiem i miałam w 24 dniu cyklu bete 40. W tej ciszy 27 dc i tylko 22.30. Czy to w porządku? Nie za mało? Najgorzej m, zaraz zacznę schizowac przed tym jutrem… mogłam powtórzyć bete po 48h
 
Kurcze dziewczyny teraz się w sumie tez zmartwiłam. Tyle piszecie o tej becie.
Sprawdziłam sobie jak było z synkiem i miałam w 24 dniu cyklu bete 40. W tej ciszy 27 dc i tylko 22.30. Czy to w porządku? Nie za mało? Najgorzej m, zaraz zacznę schizowac przed tym jutrem… mogłam powtórzyć bete po 48h
Ja 27Dc 70.50 jutro 29Dc i bardzo się boje..
 
hej dziewczyny! :) gratuluje Wam wszystkim.
Mam pewien problem i się martwię. 9.05 zrobiłam test ciążowy - wyszły dwie kreski, jedna słabsza. 10.05 poleciałam na bete (56.4), dziś ja powtórzyłam wyniki 75 (informacja na wyniku „Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału”. Dziś jest mój 34 dzień cyklu. Przyrost bety to tylko 33,9%. :(
Jak myślicie iść jutro ponownie ją wykonać? Mam złe przeczucia…
 
hej dziewczyny! :) gratuluje Wam wszystkim.
Mam pewien problem i się martwię. 9.05 zrobiłam test ciążowy - wyszły dwie kreski, jedna słabsza. 10.05 poleciałam na bete (56.4), dziś ja powtórzyłam wyniki 75 (informacja na wyniku „Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału”. Dziś jest mój 34 dzień cyklu. Przyrost bety to tylko 33,9%. :(
Jak myślicie iść jutro ponownie ją wykonać? Mam złe przeczucia…
Myślę że zrób za dwa dni i będzie dobrze 🙂🤞
 
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę z waszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za te, ktore zsmartwiają sie na zapas.
Właśnie wracam z wynikiem na zlecenie lekarza i niestety potwierdza on popzdni przyrost ponizej normy.
@31.03 cykl 28-32 dni
25.04 beta 5,48
27.04 beta 19,66
29.04 beta 73,74
9.05 beta 862,3
11.05 beta 1217
12.05 beta 1423
6 tydzień
Nie plamię, nie krwawię, mam delikatne pobolewanie podbrzusza, bolesne piersi oraz jestem bardziej senna, moze ze względu na emocje, ktore mną targają.
Czekam ma to, co nieuniknione i trzymam za Was wszystkie 🤞🤞
Przykro mi 😞
 
hej dziewczyny! :) gratuluje Wam wszystkim.
Mam pewien problem i się martwię. 9.05 zrobiłam test ciążowy - wyszły dwie kreski, jedna słabsza. 10.05 poleciałam na bete (56.4), dziś ja powtórzyłam wyniki 75 (informacja na wyniku „Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału”. Dziś jest mój 34 dzień cyklu. Przyrost bety to tylko 33,9%. :(
Jak myślicie iść jutro ponownie ją wykonać? Mam złe przeczucia…
Powtórz za dwa dni i będzie napewno dobrze 🤞🙂
 
reklama
Do góry