reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Hej ja tez miewam kłucia tylko ze po lewej stronie, myśle ze to normalne :)
Lekarz ma racje, na usg się wszystko okaże

@black_angel bardzo mi przykro kochana :( czy jeszcze mimo wszystko kontaktowalas się z lekarzem? Mimo wszystko ta beta ciagle rośnie :/
17.05 mam wizytę, koniecznie chcial miec betę z tego czwartku bo 6 tydz dziś. Bede u niego 6+5 dni. Z jego zlecenia jest tylko ta jedna beta, nie kazał bafać mi przyrostu, tylko jednorazowo betę.
 
reklama
hej dziewczyny! :) gratuluje Wam wszystkim.
Mam pewien problem i się martwię. 9.05 zrobiłam test ciążowy - wyszły dwie kreski, jedna słabsza. 10.05 poleciałam na bete (56.4), dziś ja powtórzyłam wyniki 75 (informacja na wyniku „Wynik skontrolowano 2-krotnie z tej samej próbki materiału”. Dziś jest mój 34 dzień cyklu. Przyrost bety to tylko 33,9%. :(
Jak myślicie iść jutro ponownie ją wykonać? Mam złe przeczucia…
U mnie podobnie, najpierw przyrosty prawidlowe a teraz niewiele ponad 40%. Ale nie dołuje się, rozmyslam o tym co będzie, godze sie z tym i czelam na wizyte 17.05, tak jakbym tych bet nigdy nie robila. Nie mam niepokojących symptomów i gdybym bety nie robiła cieszylabym się ciąża do 1 wizyty. Sprawdź betę bo teraz nie da Ci juz spokoju, a potem odpuść i czekaj na wizytę.
 
Kurcze dziewczyny teraz się w sumie tez zmartwiłam. Tyle piszecie o tej becie.
Sprawdziłam sobie jak było z synkiem i miałam w 24 dniu cyklu bete 40. W tej ciszy 27 dc i tylko 22.30. Czy to w porządku? Nie za mało? Najgorzej m, zaraz zacznę schizowac przed tym jutrem… mogłam powtórzyć bete po 48h
Ja zaczynam doceniać to, ze we wcześniejszych 3 ciazach nigdy bety nie robilam, cieszylam się ciążą i czekałam na wizytę w 7 tyg ciąży.
 
reklama
Do góry