reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Jeśli chodzi o wszystkie objawy to wszystko jest inne 🙈 nigdy nie bolała mnie głowa a w tej owszem w dodatku z chłopakami byłam senna teraz w ogóle 😁 jeżeli by wierzyć w te wszystkie zabobony to mogłabym śmiało obstawiać córeczkę 🤣 Tobie również Gratuluje 💗
Mnie z kolei od razu wysypało na twarzy (gorzej niż za nastoletnich czasów), włosy lecą garściami. I jestem mega senna. A w poprzedniej to miałam piękna cerę, wszyscy mi mówili, że pięknie wyglądam, zgaga na początku i nadmiar energii. I włosy pięknie rosły, miałam bardzo dużo baby hair.
 
reklama
Mnie z kolei od razu wysypało na twarzy (gorzej niż za nastoletnich czasów), włosy lecą garściami. I jestem mega senna. A w poprzedniej to miałam piękna cerę, wszyscy mi mówili, że pięknie wyglądam, zgaga na początku i nadmiar energii. I włosy pięknie rosły, miałam bardzo dużo baby hair.
Ja w ciąży synkiem byłam brzydka jak noc :p wysypana na twrazy, wymęczona, ciagle wymiotowałam, zgaga, wypadanie włosów i ludzie mówili mi ze wyglądałam zle i będzie dziewczynka 🤪 serio zdarzyły się takie bezpośrednie osoby 😂😅 a jednak mam synka :p
W tej ciąży początkowy wysyp pryszczy a teraz z dnia na dzień poprawa, jeden dzień miałam mdłości i może troszkę jestem bardziej zmęczona ale tak to gdyby noe brak okresu to bym nie pomyślała ze mogę być w ciąży 😅 i tez nastawiam się właśnie na dziewczynkę skoro tak się zupełnie inaczej czuje, za to mąż mówi ze zobavzysz będzie chłopak 😅
 
Mnie z kolei od razu wysypało na twarzy (gorzej niż za nastoletnich czasów), włosy lecą garściami. I jestem mega senna. A w poprzedniej to miałam piękna cerę, wszyscy mi mówili, że pięknie wyglądam, zgaga na początku i nadmiar energii. I włosy pięknie rosły, miałam bardzo dużo baby hair.
No z chłopakami też mówili, że pięknie wyglądam i włosy były piękne zgagę miałam z pierwszym synem z drugim nie 🙈 natomiast co do cery z chłopakami była super a teraz też mnie wysypało nie jakiś mocno ale jak na mnie to dużo 🤣 w dodatku szybciej mam objawy w poprzednich miałam 7 lub 8 tydzień nawet 9 a teraz 5 i już są rewolucje 🥴🥴
 
Ja w ciąży synkiem byłam brzydka jak noc :p wysypana na twrazy, wymęczona, ciagle wymiotowałam, zgaga, wypadanie włosów i ludzie mówili mi ze wyglądałam zle i będzie dziewczynka 🤪 serio zdarzyły się takie bezpośrednie osoby 😂😅 a jednak mam synka :p
W tej ciąży początkowy wysyp pryszczy a teraz z dnia na dzień poprawa, jeden dzień miałam mdłości i może troszkę jestem bardziej zmęczona ale tak to gdyby noe brak okresu to bym nie pomyślała ze mogę być w ciąży 😅 i tez nastawiam się właśnie na dziewczynkę skoro tak się zupełnie inaczej czuje, za to mąż mówi ze zobavzysz będzie chłopak 😅
Ja właśnie nie wiem czy w tych różnicach dopatruje się tego co byśmy chcieli (córka) czy faktycznie tak może być☺️ serce mówi dziewczyna rozumie syn- wszystko już mamy dla chłopaka więc trochę na ubraniach się zaoszczędzi🤣 no i już jakieś tam doświadczenie z chłopakiem jest
 
Hej dziewczyny!
Bardzo się cieszę z waszych dobrych wiadomości i trzymam kciuki za te, ktore zsmartwiają sie na zapas.
Właśnie wracam z wynikiem na zlecenie lekarza i niestety potwierdza on popzdni przyrost ponizej normy.
@31.03 cykl 28-32 dni
25.04 beta 5,48
27.04 beta 19,66
29.04 beta 73,74
9.05 beta 862,3
11.05 beta 1217
12.05 beta 1423
6 tydzień
Nie plamię, nie krwawię, mam delikatne pobolewanie podbrzusza, bolesne piersi oraz jestem bardziej senna, moze ze względu na emocje, ktore mną targają.
Czekam ma to, co nieuniknione i trzymam za Was wszystkie 🤞🤞
 
Ja w ciąży synkiem byłam brzydka jak noc :p wysypana na twrazy, wymęczona, ciagle wymiotowałam, zgaga, wypadanie włosów i ludzie mówili mi ze wyglądałam zle i będzie dziewczynka 🤪 serio zdarzyły się takie bezpośrednie osoby 😂😅 a jednak mam synka :p
W tej ciąży początkowy wysyp pryszczy a teraz z dnia na dzień poprawa, jeden dzień miałam mdłości i może troszkę jestem bardziej zmęczona ale tak to gdyby noe brak okresu to bym nie pomyślała ze mogę być w ciąży 😅 i tez nastawiam się właśnie na dziewczynkę skoro tak się zupełnie inaczej czuje, za to mąż mówi ze zobavzysz będzie chłopak 😅
To i u mnie zmiana totalna… z synkiem mdłości od bety 100 pryszcz na pryszczu brzuch w 8 tygodniu już widoczny, senność codzienna i odrzut od pieczywa wszytsko musiało być mokre… a teraz nie czuje ciąży oprócz kilku pryszczy… może będa dziewczynki 😄
 
reklama
Do góry