reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja nie mam objawów a beta 7166 4+5tc
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja też bez objawów 🙄 Piersi tylko czasami są tkliwe, mdłości zero, bardziej od czasu do czasu jakaś zgaga wyskoczy. A na mdłości położna zaleciła mi na wieczór brać dwie tabletki Magne b6, może to pomaga.
 
Ja też bez objawów 🙄 Piersi tylko czasami są tkliwe, mdłości zero, bardziej od czasu do czasu jakaś zgaga wyskoczy. A na mdłości położna zaleciła mi na wieczór brać dwie tabletki Magne b6, może to pomaga.
Może wkradła się jakas zależnośc po połowie jedne z nas objawy maja wszystkie w pakiecie a inne zero.. chyba ze dopiero zawitają pozniej. Ciekawe od czego to zależy?
Niemniej jutro czekając na wynik przyrostu pewnie zdążę cala osiwiec 😬🙄😒
 
Nie wiem, martwię się żeby to nie coś złego, jutro mam wizytę 10.50. Nie mogę się doczekać. A jaki macie progesteron? 15 jest ok?
Ja proga nie badalam, od początku tez jestem na progu besins 100 i 200, wiec wynik i tak wyszedłby niewiarygodny. Ale 15 Wydaje mi się być dobry? Jakie masz widełki w badaniu?
 
Ja również zero objawów póki co. W poprzednich ciążach zawsze zawroty głowy były jeszcze zanim test zrobiłam, później taki nieprzyjemny smak, senność itp. Teraz tylko często siku chodze
Może te ciąże będziemy przechodzić łagodniej 😊🤗 w sumie dla mnie to już bez znaczenia najważniejsze żeby zakończenie było szczęśliwe 😍❤️
 
Ja póki co mam lekkie bóle podbrzusza jak długo siedzę. I chyba zaczyna mi się wyostrzać węch 🙈 a tak to w porządku. U mnie bardzo młoda ciąża, jutro się dowiem czy prawidłowo przyrasta.

A ogólnie to przecież nie każda ciąża powoduje odczuwalne, uporczywe objawy też dziewczyny będzie dobrze ♥️
U mnie właśnie tez Bardzo młoda ciąża także jesteśmy w podobnym terminie 😊🤗
 
No kurcze u mnie to samo mam wrażenie że więcej moj mozg mi dostawiał dolegliwości w dniu pozytywnego testu niz teraz, niby mam dzis dopiero 5+1 ale no glowa nie daje odpocząć. Tez bym spala spokojniej gdyby cokolwiek dokuczało...😂
No mam nadsieje,ze jutrzejszy wynik mnie nie załamie a jedynie da głowie pewność że może być spokojna bez objawowo😅
Czyli Ty jutro tez na betę?😊 ja porównuje bety z obu ciąż bo akurat traf tak chce ze zachodzę w ciąże w 26 dniu miesiąca 🤣 druga ciąża z 26 dnia 🤣 dlatego mogę śmiało porównywać bo testy pozytywne cień cienia wychodziły mi 10 dnia miesiąca 🤣
 
reklama
Ja od początku czułam niepokój związany z brakiem mdłości, bo przy kazdej ciąży czułam je zaraz po pozytywnym teście no i jakbym miala nosa... ale znam dużo mam, ktore ich nie miały i wszystko było dobrze.
 
Do góry