reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Lekarka mi powiedziała że wzrost 23 na 38 miałam już przed braniem luteiny wiec wzrostu by nie przypisywała luteinie. Pęcherzyk urósł jest ciałko żółte , nie ma cech odklejenia od kosmówki. Wg niej plamienie jest niewielkie mam brać duphaston i luteinę jednocześnie....ale dziwi ja rzeczywiście spowolnienie wzrostu bety
No to jest pocieszająca diagnoza, myśl pozytywnie.
 
reklama
Myślę że beta nie pozostawia złudzeń .... Beta z 9.05 - 4645, a z dziś 7692 .... :(
Ja bym powiedziała, że beta w normie. Beta po 47h wcale nie musi się podwajać. Od 66% jest ok.

Jej gratuluję ciąż bliźniaczych!
Ja następną wizytę mam dopiero 26.05 🙄 To będzie prawie 8tc. A do tej pory, życie w strachu czy w ogóle coś z tego ciałka żółtkowego wyszło 😢
 
Jesteśmy tu po to by było nam raźniej, wiec pamietajmy o sobie w dniu badania i okazujmy sobie wsparcie 🌸 Trzymamy kciuki za dobre wiadomości i piękne widoki 💌

@Kamilad - wizyta 10.05
@Madlein - wizyta 10.05
@WIKTORIA93 - wizyta 10.05
@stella33 - wizyta 11.05
@Moniunia199 - wizyta 12.05
@Nuskalka - wizyta 13.05
@xdorotaa - wizyta 16.05
@Lillyworld - wizyta 16.05
@Olga089 - wizyta 18.05
@Fifonka - wizyta 18.05
@duszyczka - wizyta 18.05
@Tynka_toja - wizyta 19.05
@becia.25 - wizyta 20.05
@Czihori - wizyta 21.05
@Jaktomarta - wizyta 26.05
@ZachwyconaA - wizyta 26.05 (NFZ)
@Kapozi - wizyta 28.05 (II)
@Anastazja34 - wizyta 30.05

PRENATALNE ☯️
@Madlein - 24.06
Ja poproszę o edytowanie, że względu na dzisiajsza nieplanowana wizytę, kolejna mam 18 maja, zamiast 13 :)
 
Cześć dziewczyny nieśmiało dołączam do was🙂
Mam 28 lat, to moja pierwsza ciąża.
Ostatnia miesiączka 10 kwietnia, wczoraj beta 129,28.
Jutro rano jade na drugie pobranie krwi.
Do lekarza jadę 26 maja

Gratuluję wszystkim styczniowym mamo i podwójnie gratuluję bliźniaczych ciąż. ♥️
 
Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
TeŻ mam już zero objawów, z jednej strony się cieszę, a z drugiej strony świruje czy wszystko jest w porządku, jakoś muszę wytrzymać do poniedziałku 🙈
 
Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja jestem bez objawów… delikatnie kłucie od czasu do czasu… w pierwszej ciąży już przy becie 100 miałam mdłości a tu nic… i nie powiem jestem przerażona i chociaż wiem ze każda ciąża inna to jednak jak się czuje objawy to śpi się spokojniej przynajmniej ja 😊🤣
 
Ja jestem bez objawów… delikatnie kłucie od czasu do czasu… w pierwszej ciąży już przy becie 100 miałam mdłości a tu nic… i nie powiem jestem przerażona i chociaż wiem ze każda ciąża inna to jednak jak się czuje objawy to śpi się spokojniej przynajmniej ja 😊🤣
Ja również zero objawów póki co. W poprzednich ciążach zawsze zawroty głowy były jeszcze zanim test zrobiłam, później taki nieprzyjemny smak, senność itp. Teraz tylko często siku chodze
 
Dziewczyny czy któraś z was jest tez bez objawów? Tak jak piersi raz na jakiś czas pobola, tak mam wrażenie że cala reszta od wczoraj ode mnie "odstąpiła". Jqde jutro na ostatnie sprawdzenie bety,bo mam coś źle przeczucia tak jak poprzednio. Albo juz wariuje 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Ja póki co mam lekkie bóle podbrzusza jak długo siedzę. I chyba zaczyna mi się wyostrzać węch 🙈 a tak to w porządku. U mnie bardzo młoda ciąża, jutro się dowiem czy prawidłowo przyrasta.

A ogólnie to przecież nie każda ciąża powoduje odczuwalne, uporczywe objawy też dziewczyny będzie dobrze ♥️
 
reklama
Ja jestem bez objawów… delikatnie kłucie od czasu do czasu… w pierwszej ciąży już przy becie 100 miałam mdłości a tu nic… i nie powiem jestem przerażona i chociaż wiem ze każda ciąża inna to jednak jak się czuje objawy to śpi się spokojniej przynajmniej ja 😊🤣
No kurcze u mnie to samo mam wrażenie że więcej moj mozg mi dostawiał dolegliwości w dniu pozytywnego testu niz teraz, niby mam dzis dopiero 5+1 ale no glowa nie daje odpocząć. Tez bym spala spokojniej gdyby cokolwiek dokuczało...😂
No mam nadsieje,ze jutrzejszy wynik mnie nie załamie a jedynie da głowie pewność że może być spokojna bez objawowo😅
 
Do góry