reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, dopiero ochłonęłam po wizycie - „dwa serduszka, cztery oczy” 💖💖 tak śpiewająco zaczęłam ten dzień 🙈
Wow!! Aż normalnie mam ciary 😂 super gratulacje !!! ❤️❤️ Zazdroszczę jednocześnie ❤️
Powiedz czy w rodzinie ktoś miał bliźniaki? 🥰
Dziewczyny, ja też po wizycie... podobne info... jeden zarodek jest już widoczny, serduszko bije, ale pojawił się drugi pęcherzyk.... Boże, żeby tylko było wszystko dobrze.... jaja
Wow !! Super!! Naprawdę ekstra dziewczyny jakbyśmy mieli na styczniowkach 2 pary bliźniaków! Gratuluje ❤️
 
reklama
Wiedziałam ❤️❤️❤️❤️ tak musiało się skończyć z tą beta! 🥳
💛💛💛 kochana 😘 miałam ci odesłać trochę proga i bety a tu się okazało ze od początku ktoś się już nimi dobrze podzielił 🥹🐭🐭
Dostałam tez leki na mdłości i dziś zamówiłam sobie uciskowa bransoletkę do akupresury punktu na nadgarstku, także liczę na powrót formy 🤞🏼
O wow 😁 a wysoką miałaś betę?
W 25 dc miałam 242, progesteron 44,8 a w 27 dc Beta 747 prog 36,2 🙈 owulacje miałam w 11 dc
 
Ja niestety, nie, oby byla to ciąża bezarodkowa ale w macicy niż pozamaciczna, i by doszlo do poronienia calosciowego samoistnie. Odczuwam zal i złość na siebie, ze zaryzykowalam z kolejną ciążą.
to nie jest Twoja wina, skąd mogłaś wiedzieć ? Głowa do góry, może to nie jest ostatnie słowo, a może jeszcze inna szczęśliwa ciąża przed Tobą, a jeśli tak ma byc tak jak piszesz to życzę Ci żebyś przeszła przez to bezproblemowo 😘
 
💛💛💛 kochana 😘 miałam ci odesłać trochę proga i bety a tu się okazało ze od początku ktoś się już nimi dobrze podzielił 🥹🐭🐭
Dostałam tez leki na mdłości i dziś zamówiłam sobie uciskowa bransoletkę do akupresury punktu na nadgarstku, także liczę na powrót formy 🤞🏼
W 25 dc miałam 242, progesteron 44,8 a w 27 dc Beta 747 prog 36,2 🙈 owulacje miałam w 11 dc
Ja mam 7166 4+5 tc, jutro wizyta, zobaczymy 😅
 
reklama
💛💛💛 kochana 😘 miałam ci odesłać trochę proga i bety a tu się okazało ze od początku ktoś się już nimi dobrze podzielił 🥹🐭🐭
Dostałam tez leki na mdłości i dziś zamówiłam sobie uciskowa bransoletkę do akupresury punktu na nadgarstku, także liczę na powrót formy 🤞🏼
W 25 dc miałam 242, progesteron 44,8 a w 27 dc Beta 747 prog 36,2 🙈 owulacje miałam w 11 dc
No nie smialabym zabierać Twoim maluchom proga :D na szczęście obeszło się i obie mamy serduszka, przy czym u Ciebie podwójne szczęście ❤️ no czad :D
Ciekawe jakiej płci będą 🥺
 
Do góry