reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2023

Dziewczyny, ja też po wizycie... podobne info... jeden zarodek jest już widoczny, serduszko bije, ale pojawił się drugi pęcherzyk.... Boże, żeby tylko było wszystko dobrze.... jaja
 

Załączniki

  • received_2405521936279322.jpeg
    received_2405521936279322.jpeg
    99,2 KB · Wyświetleń: 115
reklama
Co za cudowna wiadomość!!! Spodziewałas się czegoś takiego?? Gratulacje . Pochwal się fotka jak masz ❤️
coś ty, w szoku jestem 🙈 jedynie na początku jak badałam progesteron z przyrostem bety to był dość wysoki bo 44,8 i przeszukałam pół internetu i właśnie jedna z opcji wysokiego proga była ciąża bliźniacza. Fotkę mam, ale nie umiała ginka znaleźć takiego kadru żeby było widać dwa zarodki na raz wiec nie jest jakaś oczywista, ale słyszałam dwa serduszka dwóch małych myszek 💖💖 ogólnie byłam tak zaskoczona, zaczęłam płakać, śmiać się i trząść (jeszcze z ta głowica w środku), z wrażeń zapomniałam zadać tylu pytań. Ale następna wizyta w Dzień Dziecka za 3 tygodnie, powinnam być już bardziej skoncentrowana 💫
 
Żeby w swiecie była równowaga u mnie złe więści beta przyrost ponizej normy😔 także czekam do wizyty, a jutro robię betę na zlecenie lekarza, ale dzisiejszy wynik nie pozostawia wątpliwości, że dostanę jakieś leki na poronienie.
Beta z 9.05 862,3
Beta z dziś 1217
Kiedy masz wizytę?
Wierzę że może się jeszcze podniesie coś...🤞🤞😁
 
reklama
tez bliźniaki? 😍 co ci powiedziała Ginka? Napisz coś więcej!
Ja jestem po in vitro... mialam podany 1 zarodek, ostatnio na wizycie był 1. A dzis poszłam z tym plamieniami, a ginka się mnie pyta 'ile pani miala podanych zarodkow?' Mowie jeden.. a Ona a są dwa :D 😀 kosmos... jeden jest już ladnie widoczny z serduszkiem, wszystko ok, natomiast drugi dopiero pojawił się pechezryk i nie jest pewna, czy coś jest w środku... za tydzień kolejna wizyta to się okaże, czy rozwijają się obydwa ❤ oby tylko nie było żadnych komplikacji, bo teraz tego się obawiam
 
Do góry